Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen belül petezsák, de...

Méhen belül petezsák, de kevés folyadék van a Douglasban. Orvosom rám ijesztett, hogy méhen kívüli terhesség. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Szombaton az orvosom sürgősségire küldött, mert ugyan lát petezsákot szikhólyaggal, de lehetséges a szimultán terhesség is, mivel folyadék van a Douglasban. Jól rám ijesztett, a sürgősségin alaposan megvizsgáltak, azt mondták nincs miért izgulnom. Vettek le HCG-t (5400), szerdán újra vesznek.

Ezzel a folyadékkal nem tudom mi lesz, egyébként nincs panaszom.



2022. okt. 10. 17:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Orvosom 48 mm folyadéksávot mért, a kórházban 15 ml-t írtak a papírra.
2022. okt. 10. 17:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 7 hetesen(akkor voltam terhesség megállapításon), mondjuk engem nem paráztatott be az orvosom. 12ik hétre felszívódott.
2022. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez megnyugtató!
2022. okt. 10. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Koraterhességben csomószor látszik valamennyi szabad hasi folyadék, én nem paráznék.
2022. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs miért aggódni,nekem is volt némi folyadék ez első pár hétben nem emlékszem pontosan mikor de utána az felszívódott.
2022. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam kontrollon. A mai doktornő azt mondta, egy cisztáról van szó, ami táplálja a kis embriót! Volt már szívműködès is. ☺️
2022. okt. 12. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:

“Orvosom rám ijesztett, hogy méhen kívüli terhesség. Van okom aggódni?”


Az orvosod megmondta, hogy van okod aggódni, nem?!


Akkor itt mire vársz kérdést?

2022. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!