Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes és 5 napos terhes...

5 hetes és 5 napos terhes vagyok tegnap együtt voltunk a párommal de persze óvatosan és utána enyhe vérzésem volt aztán elmúlt ma délután megint volt egy kicsi. Semmi fájdalom semmi nincs orvoshoz minden képp megyek. Baj lehet ebből?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Én addig nem szeretkeztem a férjemmel, amíg a doki először meg nem vizsgált, illetve nem tájékoztatott arról, hogy minden rendben és lehetnek együttlétek. Szerintem kérd az orvosod véleményét és addig ne éljetek nemi életet,vagy más formában.
2022. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Nekem volt egy nemkívánt terhességem fiatalon

Kb 4 hetes lehetett amikor kiderült

Szeretkeztünk elég durvákat de csak szükség volt az abortuszra

Így hidd el nem lesz baja..

2022. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Attól, hogy neked nem lett baja, attól még neki lehet egy hematoma vagy bármi, amikor igenis tiltott.
2022. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Lehet akár baj is, amíg orvos nem lát, ne szexeljetek.
2022. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp megyek mert mondta hogy minden rendben van aztán most meg ez jövőhét kedden kellene vissza mennem de szerdán már hívom hogy fogadjon és vizsgáljon meg.
2022. okt. 31. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Ezek a pontozgatók ilyenkor kielégülnek? 😆

Végülis kinek mi jut. 😆

2022. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is volt vérzésem szex után az 5 héten, én felhivtam az ügyeletes kórházat, ott azt mondták amig nem gorcsolok nem kell be mennem, ugyhogy hétfőn elmentem a nődokihoz, de nem latott semmit, mindent rendben talalt de eltiltott az egyuttlettol. Aztán 6 heten ujra verzetem egy tuszentes utan egy csomo alvadt ver jott, raadasul nyaraltunk ugyhogy rohantunk az ottani korhazba, minden rendben volt mar szivhang is volt, azt mondtak lehet h elpattant egy er de nem tudtak megmondani a pontos okot. Azota nem vereztem.


27hkm

2022. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hematóma miatt volt vérzésem a 13. héten. Szerintem ne aggódj, de addig amíg nem lát orvos ne legyetek együtt és óvatosan emelj vagy hajolgass, ha tudsz, inkább pihenj, feküdj.:)

Ilyenkor egyébként a méhszáj vérbő és irritáció hatására vérezhet. De azért jobb félni, mint megijedni, az orvosi időpontig óvatosan.

2022. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szerintem nem baj, ha valaki csinálja, viszont te véreztél is. Így szerintem jobb lenne hanyagolni, legalább amíg az orvos nem lát.
2022. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!