Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég ez a baba fejlődéséhez?...

Elég ez a baba fejlődéséhez? Azon gondolkodtam,hogy nem eszem többet mint a várandósság előtt. Nem kevés ez a baba fejlődéséhez?

Figyelt kérdés

Ma ezeket ettem

Reggeli: 2 melegszendvics

Ebéd:kis adag leves, második.

Délután egy tejszelet, egy joghurt

Vacsi 1 meleg szendvics

KB 2 liter folyadékot iszok naponta.


Ez elegendő?


Femibiont szedek egyébként vitamint.

22hét4napos várandós vagyok.

Első baba, ne nevessetek ki.


2022. nov. 7. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
A baba elveszi ami neki kell a vitaminokból, a terhesség amúgy se azt jelenti hogy 9 hónapot kell zabálni. Inni viszont ihatnál többet, a 2 liter még nem terhesen is kevés.
2022. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez kicsit sem kevés kaja.


1. Rég megdőlt az "igyál 3-4 liter folyadékot"-mítosz, eltérőek vagyunk eltérő szükségletekkel.

2022. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez nekem sok is lenne.Meg se tudnék reggelire enni 2 melegszendót,levest soha nem eszek,csak másodikat.Naponta én 3x eszek,ettem mindig is.Mondjuk zöldség,gyümölcs lehetne benne reggelire,vacsira,de ez nem kevés.A tejszelettel,túrórudival,stb vigyázni kell,mert nagyon fincsi,kívánja is az ember,de kis gonosz tele van cukorral és összemennek tőle a ruhák.
2022. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A baba alig párszáz kalóriát igényel naponta. Nem kell kettő helyett enni.
2022. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnyugodtam 😊
2022. nov. 7. 20:37
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Különbözőek vagyunk, nekem kevés lett volna, bár nem írtál pontos mennyiségeket. Én egész álló nap ettem szinte, mert éhes voltam, de így is 7 kg-ot híztam csak. Mozgástól is függ, mi szinte hetente túráztunk, kismamás tempóban, de akkor is mozgás.
2022. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kevés egyáltalán. Kicsit több zöldség és gyümölcs pl nem ártana, de egyébként szerintem rendben van ez.
2022. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a második? Amúgy, nem nem kevés. A baba elvonja a te szervezetedből, ami neki kell, ha te nem is ennél semmit sem, a baba tőled (belőled)akkor is "elveszi". Megkérdezhetem mekkora súllyal kezdted és mennyi vagy most?
2022. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oké ,hogy nem kevés(bár nem mindegy, hogy milyen a kenyér,én pld teljes kiörlésű toast kenyeret eszek, hát abból pld nem sok meg ettél e hozzá valami zöldséget akármit) de ha nem valami salátát ettél másodiknak leves után, sovány hússal akkor kb semmi vitamint nem vittél be.Főleg szénhidrátot ettél, ami terhesen nem túl szerencsés, ha olyan alkat vagy sokkal jobban megköti a szervezetedben a vizet és sokkal jobban fogsz vizesedni, a cukrodat is piszkálhatja.Kb a saját vitaminkészletedet fogja ,,elvenni" a baba ha nem figyelsz, hogy kiegyensúlyozottan táplálkozz.Mindenféle hiányaid lehetnek, függetlenül a terhesvitamintól.
2022. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Hat en ennyit nem tudok megenni.

Nem hogy keves, hanem majdnem sok.

Terhesen napi 160 Kcl-al ajanlott tobbet enni, ami 1 szelet teljes kiorlesu kenyernek felel meg. A tejszeleted 3szor annyit tartalmaz.


Mondjuk zoldseg, gyumolcs nem artana.

2022. nov. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!