Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hanyadik héttől...

Kismamik! Hanyadik héttől nem tudtátok már behúzni a hasatokat?

Figyelt kérdés
8hkm
2022. nov. 8. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy a 25. körültől.
2022. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva nekem soha nem jutott eszembe behúzni!

Látszani meg a 25-26 hét körül kezdett

2022. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem mertem volna behúzni, rágondolni is kellemetlen volt
2022. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok, még most is be tudom húzni. Mármint nyilván nem lesz lapos, de látványos a különbség (pont elkaptam egy makacs gethát a bölcsisemtől, elég vadul köhögök, látványra az is kb ugyanolyan hatással van a pocakra, mint amikor direkt behúzom).


Úgy behúzni, hogy ne is látszódjon semmi, olyan huszonvalahanyadik hét környékéig tudtam volna szerintem. Ilyen 25+ nekem is, amikor már látványosan nagyobb volt a baba/pocak, utána már akármennyire is próbálja az ember, nem igazán tudja elrejteni.

2022. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél végig behúztam, most 30 hetes vagyok és szintén. Gyógytornász ismerősöm javasolta a helyes testtartás megőrzése érdekében, mert a tartást javítja. Nem fog előre esni a súlypont, mert a hasfal tartja a babát a helyén, így elkerülhető a terhesekre jellemző S alakú tartás. Emellett csökkenthető a deréktáji fájdalom is, bár ez azért erősen függ természetesen még sok más dologtól is.
2022. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első babával 25 körülre tenném én is.


De amúgy a rendesen felpuffadt hasat sem egyszerű behúzni. :)

2022. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
De MIÉRT kellene BEHÚZNI????
2022. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem "kell", csak egyébként egy kicsit edzi ez is a hasizmokat, ezzel támogatja a megfelelő testtartást és csökkenti a hát/derékfájást, segít a későbbi regenerálódásban, a szülés után pl kisebb eséllyel marad szétnyílva a hasizom, plusz a babának olyan érzés, mintha megölelnéd, amit pocakon belül amúgy sem tudsz másképp megtenni, szóval hátránya nem igazán van. Plusz vicces nézni, hogy a terhességi hét melyik pontjáig tudod tényleg eltüntetni még a pocakod. Van, akinek sok más (fizikai) öröme nincs a terhességben, szóval engedjük meg nekik.
2022. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24. héttől
2022. nov. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!