Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23+1.napon vagyok,enyhe...

23+1.napon vagyok,enyhe menstruációs görcs szerű érzésem van, de nem erős. Normális? vagy már arra is gondoltam jósló fájás lehet? Az már elég korán kezdődik úgy tudom. Első baba lesz így nemtudom mire számítsak

Figyelt kérdés
2022. nov. 11. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be magnéziumot, nincs semmi gond.
2022. nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is akkortájt volt viszonylag gyakran újra ilyen, előtte pedig első trimeszterben.

Normális, nyúlnak a szalagok. Nekem 1-2 hét után elmúlt, és azóta nem is jött vissza.

32+2

2022. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 21. héten, pàr napja folyamatosan görcsöltem. Elmentem orvos, mindent rendben talàlt, szerencsére. Nekem is azt mondtàk, hogy lehet még ilyen, mert ebben az időszakban nagyot nő a baba, nyúlik, tàgul minden.

Ha erősödik, kezd túl fàjdalmas lenni, vagy vérzel, akkor viszont azonnal orvos!

Addig viszont, ez van, de nem kell aggódni 🙂

2022. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
2022. nov. 11. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!