Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesek voltatok, amikor...

Hány hetesek voltatok, amikor kezdtetek babadolgokat vásárolni? Gondolok itt kiságyra, babakocsira, játékokra, ruhákra

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 13:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

16. hét után folyamatosan, ahogy találtam akciókat.

Második gyereknél majd lehozom a padlásról a cuccokat.

2022. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
A 12. heti UH után vettük meg az első ruháit, és onnan igazából a kisebb dolgokat folyamatosan. A nagyobbakat (kiságy, babakocsi, bútorok stb) a 30. héten rendeltem meg, akkor költöztünk.
2022. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Kb 13-14. héttől kezdve mindig vettem vmit apránként. Nem akartam a végére hagyni mindent, az úgy sok lett volna.
2022. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
36
2022. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Most rendeltem az első babacuccot (babaöböl) és hétfőn veszek minden mást a boltban. Második gyerek, de más nemű. Bútort nem veszünk újat, de minden mást igen. 26 hetes vagyok és kislány lesz. Az elsőnél uniszexet vettünk mindenből, hogy jó legyen a kistesónak. Mióta tudom, hogy kislány, azóta mindenből rózsaszínt akarok. A fiam dolgait is megtartjuk, mert tervezünk 3. gyereket is.
2022. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%
Kb 26 hetesen kezdtem. Akkor is csak a babakocsit vettem meg, mert épp akkor jó áron volt. Azóta nagyjából beszereztünk mindent. A kiságyat csak rendelésre gyártják, kb 34-35 hetes leszek mire kiszállítják.
2022. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 flora08 ***** válasza:
59%
Nem emlékszem pontosan, de olyan 24-25. hét környékén. A babakocsit, a kiságyat és annak a matracát rendeltük először.
2022. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
59%
Én 23 hetes vagyok és igazából még nem vettünk neki semmit, pedig évek óta várt baba de babonából meg korainak gondoltunk vásárolni.
2022. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Cubina ***** válasza:
75%

Én úgy mentem szülni, hogy szinte semmi se volt megvéve (csak egy pólya és a babaruha, amiben hazahoztam). Édesanyám azt mondta, hogy ne vegyek semmit előre, babonából.

5 napot voltunk a kórházban, és amikor hazamentünk a babával, ott volt minden, a szoba teljesen átrendezve. Semmit sem kellett megvenni, rengeteg új állapotú holmit, játékot, babakocsit, ágyat kaptunk a barátoktól.

2022. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%
Márciusban szülök, most vettük meg a babakocsit, mert pont számunkra megfelelőt találtunk a neten használtan. Van pár ruhája, textilpelusa. Januárban tervezek kiságyat, bútort beszerezni, ekkor fogjuk a szobáját is kifesteni (sajnos hamarabb nem tudunk nekiállni). A többi dolog majd így menet közben.
2022. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!