Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köteles vagyok a kórházban...

Köteles vagyok a kórházban maradni?

Figyelt kérdés
Persze a baba a legfontosabb! De azt mondtak jók az eredmények minden rendben gorcsolessel jöttem be, 33 hetes vagyok, egészen heten bent akarnak tartani, gyógyszert kaptam progeszteront, de én haza szeretnek menni, az étel katasztorfa látogatási idő max 1 óra és az is lent a folyosón igazából rám se neznek nagyon max meg kérdezik az ajtóban allva hogy hogy vagyok amire a válasz minden rendben és tovabb megy a doki..szóval köteles vagyok bent maradni?

2022. nov. 15. 20:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem saját felelősségére bármikor hazamehetsz. Mindenképp kérdezd meg az orvost, hogy mit javasol.
2022. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha a gyógyszert otthon is tudod szedni? Egyebkent saját felelőssegre bármikor távozni lehet. Beszelj az orvossal.
2022. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem, dehogy. Sőt, ha az eredmények jók, hülye is lennél maradni.

Hirtelen több embert is fel tudnék sorolni, aki szülés után bent szívott, mert elkaptak valamit a kórházban (előzetes jó eredménnyel).

2022. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%

Tudod, a baba érdeke neked a legfontosabb, és az nem az, hogy neked bent kelljen lenni, mikor az eredményeid jók.

A kórháznak a kórház érdeke a legfontosabb, ami az, hogy maradj sokáig, és sok pénzt kapjanak utánad.

2022. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Saját felelősségre (kiv. ha a zártosztályon lennél pszichiátrián ön és közveszélyen) bármikor hazamehetsz
2022. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Csak teljes lelki terrort nyomnak mert hogy felelőtlenség és stb de ha egyszer ez többet árt mint használ nekem..otthon éreznem jól magam itt nem lehet pihenni
2022. nov. 15. 21:24
 7/31 anonim ***** válasza:
64%

Biztos nem maradnék bent, ha nem indokolja semmi. Más lenne a helyzet, ha tényleg veszélyben lenne a magzat, de azt írod, hogy minden rendben.

Az ilyen helyzetek valóban többet ártanak, mint használnak. Alapból már csak az idegeskedés miatt is, hogy nem tudsz otthon lenni inkább, hanem ott kell lenni a semmi miatt.

Szerintem holnap mondd meg, hogy elmész.

2022. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen és azóta kepzeljetek hogy megallapitottak h gyomorrontas vírus okozta hasmenés hanyas és tele tomtek már ijekciokkal meg gyógyszerekkel h meg ne szülessen a pici, na most ilyenkor mivan?? Soha többet kórház, ha lesz még egy picurom tuti otthon szülök!
2022. nov. 16. 02:22
 9/31 A kérdező kommentje:
Milyen kórház az ahol hagyjak az embert szenvedni? Egy savlekotot se tudnak adni!
2022. nov. 16. 03:01
 10/31 anonim ***** válasza:
32%
4,a jelenlegi finanszírozás mellett minden egyes bent töltött perc veszteség a kórháznak.
2022. nov. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!