Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi popsitörlőt, pelenkát...

Mennyi popsitörlőt, pelenkát vettetek szülés előtt?

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Szülés előtt mi pont semennyit, mert mindent kaptunk. Viszont ha vettem volna, akkor ha valahol van jó áron popsi törlő abból nagyobb mennyiséget is veszek most, mert eláll. Pelenkából pedig nem is nagyon mertem volna, mert pl a fiamra első perctől kezdve a 2es méret a jó. Illetve több fajtát vennék a legkisebb csomagolással, hogy kiderüljön nekünk melyik lesz a megfelelő.
2022. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

1-1cs

Pelenkából csak a 28db-osat

2022. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit. Első baba, és koraszülött lett. Abból a fajtából vettünk, amilyet a kórház is javasolt, hogy vigyünk be. Jó, hogy nem vásároltunk be másmilyenből, mert nekem azok annyira nem tetszettek, amiket próbáltam (pl. rokonnál volt, hogy idegen popsitörlőt használtunk).


Ha időre születik, azért valamennyivel nyilván készülünk otthonra, legyen, mikor hazaérünk. A második babánál pedig akció esetén popsitörlőből lehet, hogy kicsit jobban bevásárolok, hiszen már tudom, melyiket szeretem. Pelenkából nem, mert azt elég kiszámíthatatlan tempóban növik ki a gyerekek.

2022. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Popsitörlő eleve mindig van itthon mert a nagyobbik is állandóan maszatol, úgyhogy arra nem kellett külön gondolni. Pelenkából 1-es méretből nagyon max 1 csomag, de az első gyerekemre az jó volt kb 1 hétig, a másodikkal nem is vettem hanem 2-es mérettel kezdtünk, 2 csomagot vettem, többet nem érdemes mert ha nem válik be az szívás, márpedig minden alkatra teljesen más márka jó. Az első gyerekemre semmi nem vált be igazán, csak 4-es mérettől lett állandó fajta, a kicsi pedig a kezdetektől ugyanazt használja mert az első fajta bejött, onnantól hogy ezt tudtuk lehetett tárazni belőle, de azért kettesből se olyan vadul, én azonnal váltottam méretet ahogy elérte a következőnek az alsó határát, és hipp-hopp elérik a 3-as 4-5 kilós tartományát.
2022. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereknél úgy vettünk át 3csomag (asszem 78db-os) 1es pelust. Többet nem is vettem. Gondoltam ez 3 hónapig elég lesz 😅

Aha, 2es pelussal kezdtük, így első nap lehetett rohanni a boltba.


Masodikkal egy csomag 2es pelust vettem, okulva az előzőből.

Hiába született súlyra/méretre ugyan akkorának, róla leesett a 2es.

Így neki 1es pelusért lehetett rohanni 😅🤦‍♀️


Szóval ha újrakezdeném (3.nem lesz), vennék egy kicsi csomag 1 és egy kicsi csomag 2es pelust. Azt majd kiderül melyik lesz a jó.

2022. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 csomag dm-es 1-es pelusom volt. (Én ezzel vagyok a leginkább megelégedve, pedig használtunk liberot és pamperst is.) Popsitörlőből pedig 1 nagy csomag Dm-est vettem és egy 3 vagy 4 darabos szett pamperst kaptam ajándékba. Most 4 hetes a babám, ő kis súllyal született szóval nekünk még mindig az 1-es a jó méret pelusból, és nekem éjszakára csak a Dm-es vált be. A többiből kifolyt a pisi. A popsitörlőből meg még mindig van egy csomó. Popsikenőcsből meg a gyógyszertári jött be, de azt sokan nem szeretik, de a bepanthentől kipattogott a popsija a sudocrem meg tök jó, csak rohadt drága😃
2022. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kaptunk pelenkatortát, de egy csomagot vettem előre. Viszont sokan mondják hogy ne vásárolj be 1-es méretből, hát nekem átlagos méretű babám született (3300g) és 2 és fél hónaposan hagytuk el az 1-es méretet. Úgyhogy nekünk sok kellett belőle. A Dm-es és a Libero jó volt nekünk.
2022. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1 csomag Pampers premium care newbornt

1 csomag Water wipes-t


Ezekbol ne tarazz be, mert nem tudhatod jo lesz-e a meret, a torlonel, meg , hogy nem e lesz allergias. Mondjuk a Water wipes az viz es 0.01 % grapefurit, nem allergizal. Mast sosem hasznaltam.

2022. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
1-1 csomag 1-es és 2-es pelust vettünk. Popsitörlőből volt többféle már, de még nincs meg az igazi. A rossmann/dm sajátjai vékonyak, szárazak, a pampers sensitive jó, de nagyon tocsog a folyadékban. A lidl pocsék, a mülleres büdös, a pampers kókuszolajos is büdös, a sudocrem nem volt rossz, a neogranormon kendő száraz és érdes...
2022. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy kis csomag 1-es méretű DM Babylove, kis csomag Lidl 2-est és egy kis csomag Pampers 2-est. Ezeket szeretném majd kipróbálni. Törlőkendőből pedig 2 csomag Babylove-ot. Popsikrémből egy nagy tégely Sudocremet, plusz a gyógyszertárit szeretném majd használni.
2022. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!