Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Későbbi gyermekvállaláson...

Későbbi gyermekvállaláson gondolkozunk a férjemmel,most vagyok 37,de több okból is várnék még vele pár évet. Mi a tapasztalata annak aki idősebb korában szült?

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 09:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha az a kérdés, lehet-e 40 felett egészséges gyereket szülni, nyilván. Az én kollégám pont 40 évesen szült, de neki már mondjuk beültetés kellett, mert magától nem jött össze.


Kiderült, hogy már ekkor korai petefészek-kimerülésben szenvedett, kisesó már nem is lett, mert nem tudott teherbe esni 1-2 évvel később.

2022. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy az idő telik, úgy romlanak az esélyeid, ez tény.

Vannak szerencsések, akiknek összejön, de egyre nagyobb a rizikó.

Amúgy miért kellene várnotok?

2022. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
94%

Nem ertem 37 evesen hova akarsz mar varni meg par evet ?

Ha most teherbe esnel akkor is 38 mire szulsz.

En 34 evesen szultem, es mar ezt is latom keso abbol a szempontbol, hogy sem akkora turelmem nincs, sem akkora energiam sem fizikailag, sem lelkileg.

Nem vagyok punnyadt, 25 km-es turakat csinalok hegyre fel, de bizony 40 evesen mar nem olyan fitt a szervezet mint 20 evesen.

A turelmet meg onnan latom, hogy gyerekekkel dolgoztam fiatalabb koromban es teljesen mashogy all az ember hozza fiatalon.

2022. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 NTBS ***** válasza:
80%
Szerintem ne nagyon várjatok. Így is necces.
2022. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%
Már így is el vagy késve, hova vársz még?
2022. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ismerős 30 évesen szült, 40 évesen ki kellett venni a méhét, mert a változókor miatt óriásira nőtt egy miómája.


Én nem várnék kényelemből, ha tényleg komolyan gondoljátok a babát, mert elég nagy eséllyel a halasztás több kényelmetlenséget szül. De ha nyomós oka van, hogy nem meritek bevállalni, akkor azért sokaknak sikerül persze, szóval bizakodni lehet. :)

2022. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rossz emberekhez címezted a kérdést. Mi a tapasztalat azoknál, akik szülni szerettek volna idősebb korban.
2022. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%

1-es vagyok, nekem sem első gyerek volt már 39 évesen.


A terhességem ugyanolyan problémamebtes mint az elsö.


A csökkennek az esélyek sem törvényszerű, a nagyobbik lányom 2,5 év után fogant meg, a mostani babám a 3.hónapban.


Mindemellett én is azt mondom hogy több szempontból is jobb fiatalon szülni, ne várjatok sokat.

2022. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

37 evesen az Amh értékem 2.5 volt majdnem 1 év alatt terhes lettem gond nélkül született meg a fiam . 41 évesen down babánk lett volna. Amh 41 évesen 0.6 volt, azóta 2 terhességem volt, egyiknél nem lett szívhang, a másiknál lett de rá 2 napra elment.

Ne sokat várj sajnos 40 felett tényleg egyre nehezebb.

Azt is tudom hogy nem mindenkinek, de ezt előrre nem tudhatod.

A fiam 3.gyerek 20 év szünettel.

2022. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nem kell foglalkozni a negatív emberekkel, csak magaddal. Tisztában kell lenni azzal, hogy egy 40 éves test nem minden esetben működik úgy, mint egy huszonéves. Ezen kívül pont nem kell foglalkozni az ilyen negatív gondolatokkal. Most, vagy kicsit később, esetleg valakinek 18 évesen jön el az idő, nem számít. A ti életetek, nem másé!
2022. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!