Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egri kismamák, akik mostanában...

Egri kismamák, akik mostanában voltak az sztk-ban terhességi uh-on! Nektek adtak képet vagy kértetek? Mennyibe került és hol lehet kifizetni?

Figyelt kérdés
12. heti genetikai uh-ra megyek decemberben és nagyon szeretnénk képet a piciről. A család is nyaggat már minket! 😁 Nem tudom mik a lehetőségek, mert első baba. 😊

2022. nov. 25. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnak, de fotózni megengedték.
2022. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te is a 107-esben voltál? Mennyire tudtál normális képet csinálni,mert ugye ott falra van vetítve a kép. 🙂
2022. nov. 25. 14:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnapelõtt voltam terhességmegállapításon, ott adtak.😊 Nem tudom amúgy szoktak-e a 0.uh-n, de én kaptam.


6hkm

2022. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as! Ugyanúgy az sztk-ban voltál? Én 7+1hetes voltam mikor az első uh-n voltam és nekem nem adtak képet akkor viszont a szívhangot megmutatták,mert már akkor is jó erős volt. 😊
2022. nov. 25. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen sztk-ban voltam, mi is hallottuk a szívhangot, férjem is bejöhetett!😊
2022. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hmm. Ez meglepett. Nekem sem képet nem adtak,sem a páromat nem engedték be! 😳 Ezért a kövi uh-n beverem a hisztit és nyaggatni fogom a szonográfusokat a képpel is meg,hogy apukát engedjék már be! 🤭😂😂 Gratulálok a babához egyébként! Első baba? Te hány éves vagy? 🙂
2022. nov. 25. 22:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Haha ne nyaggasd, nem fogják beengedni.. baratnõm férjét sem engedték be. Én apum párjával mentem, aki ott dolgozik a kórházban.. valószínū miatta voltak elõzékenyek! 🙂

Köszönjük szépen! Elsõ baba igen. 24 éves vagyok.😊 Te?

2022. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

A 12.hetes UH-ra ugyan úgy a 107-be kell menni? Utána meg pecsétel majd az orvos a 103-ba?

Nekem mintha a folyosó végétõl a 3.szobát mondták volna.

2022. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lent a kartonozóban mikor bejelentkezel,akkor úgyis mondják hanyasba menj,de szerintem a 107-es. Valszeg utána a 103-asba is menni kell majd,igen. Írok majd,ha megjártam és akkor már tudni fogom a tutit. 😁😁 Én 28 éves vagyok és szintén első baba. 😍
2022. nov. 26. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!😘 Írhatsz privátban is vagy messengeren.🙂Írd meg privátban a neved és megkereslek. Persze csak, ha szeretnél beszélgetni. 🙂
2022. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!