Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maradjon meglepi a baba neme?

Maradjon meglepi a baba neme?

Figyelt kérdés

Ma voltam 20 hetes uh-n, és most sem tudták megmondani a nemét sajnos. Már annyira vártuk pedig.

Most elgondolkoztam, legyen-e meglepi inkább? Aki emellett döntött, leírná hogy bírta ki, miért döntött így?

Köszönöm!



2022. dec. 1. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Mi ki akartuk várni, de végül nem bírtuk ki. Viszont egyik barátnőm azt mondta nekik ennek így megvan a varázsa, ezért inkább megvárják. Más indokot nem adott. Szerintem csináljátok ahogy érzitek, egyik verziót sem fogjátok megbánni.

Jö babavárást! :)

2022. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mi sem akartuk megtudni, de végül nem bírtuk ki sajnos. Ha lesz még egy, tuti nem kérdezem meg a nemét, annyira jó lehet a szülőszobán megtudni. :)
2022. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk úgy is meglepi volt, hogy azt mondták, fiú. Mert Máté Kinga lett...
2022. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Én nem bírnám ki hogy mindenből fehér, szürke cucca legyen hogy semleges legyen, bármi legyen. Plussz azt se hogy úgy menjek haza vele hogy semmije sincs🤷🏻‍♀️
2022. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem birnàm ki.. valahogy nekem kell, hogy ugy gondoljak rà, mint szemèlyre.


Pedig aztàn teljesen mindegy.. bôl megvan a babakelengye (3. Baba)

2022. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3 fiam van. Nem nagyon kell vásárolni, max ruhákat. De abból 50-56os van több unisex, aztan meg majd tudnék venni, ha lány lesz, lányosabb ruhákat.
2022. dec. 1. 12:05
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Elsőnél biztos, hogy nem bírtam volna ki, a 4.-nél már simán bevállalnám, nagyon meglehet a varázsa.
2022. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem fontos.
2022. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Semleges dolgokat lehet venni míg meg nem születik viszont az emberbe benne van hogy venne kis rózsaszín vagy kék dolgokat is a babának.

De ha nem tudja a nemét akkor nehéz:) Én megkérdezném mi a neme nem bírnám ki bár ha úgy vesszük nincs jelentősége mert az a lényeg hogy egészséges legyen.Mondjuk ha megszületett utána is lehet neki venni speckóbb ruhákat és kiegészítőket mert akkor már tudni lehet mekkora méret kell neki.

2022. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a véleményét.

:)

2022. dec. 1. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!