Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam vizsgálaton. 6...

Ma voltam vizsgálaton. 6 hetest mondott és 17mm a petezsák. Semmi mást nem látott. Jó ez így?

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem annyira. 17 mm-es petezsákban legalább szikhólyagnak kellene lennie. Gondolom visszahívott kontrollra, majd kiderül, fejlődik-e vagy sem.
2022. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi lett a leletre írva?
2022. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

És van valami a petezsákban?

Ha nincs, én aggódnék

2022. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Azért az hogy mit lát a használt uh géptől nagyban függ. Ez utrahangos vizsgálat volt vagy a nőgyógyász nézett meg a nála lévő (általában gyengébb teljesítményű) ultrahanggal?
2022. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A rendelőjében volt egy gép,azzal. Kicsi, gurulós.

Fundusban 172mm szabályosszélű petezsák. Magzati echo még nem látszik.

2022. dec. 2. 17:38
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mondta volna az orvos, ha aggódni kellenne. Nem kell parázni előre feleslegesen. Mondom ezt én, akinek 6 hetesen még az ég világon semmit nem láttak. Mai napig nem tudom miért. Egyébként mindig kisebbnek mérték 2 héttel. 🤷‍♀️
2022. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak azt írta magzati echo, vagyis szívhang, nincs. Szikhólyagra nem emlékszem. Kicsit ideges voltam, mert bunkó is volt, meg nem vagyok már fiatal sem.nagyon izgultam. Kérdezni se mertem.
2022. dec. 2. 17:51
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

2 hét múlva ha visszamégy kiderül.Ha nem fejlődik akkor ennyi volt.Én is így jártam csak nálam volt szikhólyag benne embriókezdeménnyel szintén 6 hetesen és nagyobb volt a petezsák is.Szívhang nem lett a 8.hétre sem.

De ne ebből indulj ki mert lehet mire te mégy már minden ott lesz aminek ott kell lennie.

2022. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Nekem azt mondta a doki, h 15mm felett szikhólyagnak mindenképp látszania kell, de mar embriónak is .


Nekem 18mm esen nem volt benne semmiy erre azt mondták, 4-5 hetes terhesség. 1 hét múlva kellett visszamennem, 22mmes petezsák, ami továbbra is üres volt. Műtöttek

2022. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Az én tapasztalataim alapján már kellene lennie ilyenkor szikhólyagnak.7 hetesen már szívhang is van(szokott lenni)

Ha mész legközelebb biztos kiderül.

2022. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!