Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megvan minden terhességi...

Ha megvan minden terhességi tünetem, akkor valószínű hogy minden rendben van a babával? 10 hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű minden rendben van a babával de a terhességi tünetek megléte erre nem garancia.
2022. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg minden oké..



A tünetek viszont nem garancia… azok jönnek mennek, néha megmaradnak akkor is, ha baj van.

2022. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hehe. Szeretem ezeket a kérdéseket.


Először is, örülj neki, hogy nincs bajod.

Másodszor, a tünetek jönnek, mennek. Ez nem mérvadó.


Nekem a 3 terhességemből a 2.volt a legdurvább. A 8.héten jutottam el dokihoz, addig majdnem korházba kerültem annyit hánytam. En naív örültem, mert tuti minden oké. Hát nem. Ra 1 hétre műtöttek, mert üres maradt a petezsák.

3.terhességemnél az ég világon semmi bajom nem volt. Mégis csodás gyerekem született.


Higyj magadban és a babában. Kár aggódni

2022. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden tünetem meg volt, csak nem fejlődött szívhang sem lett.

Ez semmit sem jelent 2bterhességem is volt teljesen tünet mentesen.

2022. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A terhességi tünetnek semmi köze a baba egészségéhez
2022. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!