Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20.hétig 3kg hízás?

20.hétig 3kg hízás?

Figyelt kérdés

20+5 hetes terhes vagyok, mai mérlegre állás szerint +3kg. Szerintetek ez soknak számít? Családom szerint látszik egy kicsit rajtam a hasamon kívül is.

164/55 kezdtem. Mennyire számíthatok még?



2022. dec. 8. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Honnan tudjuk, mire számíts a továbbiakban?! 🤦‍♀️ valaki (pl én is) 3kg-t híztam összesen szülésig. Valaki meg 20at...


Ez ezzel jár. Nem kell zabálni, a babára fogni hogy ő akarta azt a csokit és ennyi. Ha hízol, hízol.

2022. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Azért ez a zabálni kicsit erős szerintem. GDM-es terhesen grammra kiszámolt ch-val és kalóriával híztam 17 kilót, szóval gondolhatod, hogy nem zabáltam....
2022. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én sem zabálok. Sőt, inkább odafigyelek.
2022. dec. 8. 11:31
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Én 10 kilónál vagyok 28. héten. Még 10 fog feljönni, az első gyerekemmel is ennyi lett. Úgy jöttem haza a kórházból, hogy 2 kg maradt fenn, és a szoptatás soran fogytam még 8 kilót. Szóval nem feltetlenül kell ettől rettegni.
2022. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Első babánál 12. hétig fogytam 5 kg-t, a vége+ 13 kg lett.


Második baba 25. hétig 5 kg jött fel. Most 34 hetes vagyok, 14 kg-nál tartok, úgy hogy nem zabálok, a cukrom is tökéletes, viszont vizesedek. Az orvosom szerint 10-15 kg hízás lenne az ideális. 😔

2022. dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem csak a kajáról szól. Én félidőig alig ettem, csak hánytam. A cukor egyből savat csinált, így azt kerültem. De így is jöttek fel a kilók. Nekem a kevesebb sport miatt. Terhesség előtt heti 5-6 edzéshez, meg 10-20 km futásokhoz szokott a szervezetem. Terhesen ezt meg kellett változtatni, mindenből visszább venni. Na onnantól beindult a hízás, mert én nagyon hízékony vagyok. Kb 25 jöhetett fel a végére, pedig nem zabáltam és a kiírt napig tornáztam. 🤷🏽‍♀️
2022. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

24 hetes vagyok, 9 kg plussz mai mérés szerint.

165 cm vagyok, elégedett vagyok magammal ahogy mindenki más is, nem nagyképűség de jól nézek ki.

Mellem, hasam nőtt és ennyi.

Az hogy 10 kg van rajtam azt senki nem mondaná meg.

(Kicsit vizesedek, valószínű az is közrejátszik.)

2022. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Teljesen jo.

28 hetes vagyok, nekem eddig 5,5 kg jott fel.

2022. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Összesen 4 kg. többletem volt mindkét gyerekkel. Teljesen normális volt minden végig. Persze a gyerekek 2,5 kg-osak lettek csak. Nem tudom, hogy miért alakult így, 45 kg-mal estem teherbe.
2022. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Cubina ***** válasza:
43%

20+5 hétig 0 kiló, és ma mérve +3 kiló? Eddig egyszer se mérted magad? Nagyon sok! Egy bálna lettél a plusz 3 kilóval, és még majdnem ugyanennyi van hátra a szülésig! Nem vigyáztál eléggé. Mennyi fog még felmenni? Még egy hármas-négyes? Az már megengedhetetlen! Szerintem már csak müzlit egyél a szülésig, különben úgy kell majd az ablakon kiemelni, ha itt az idő.

[SZARKAZMUS volt, hülye kérdésre hülye a válasz is, ráadásul ez már a sokadik ugyanolyan kérdés, csak mindig változnak a felszedett kilók].

2022. dec. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!