Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinaltak mar tobb magzatviz...

Evi1199422 kérdése:

Csinaltak mar tobb magzatviz miatt vervetelt aminek az eredmenye, fen all a veszelye a 3 szindromanak, es meg is egeszseges volt a gyerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egeszseges 28 eves no vagyok, (elso baba)

Parom is egeszseges, csaladunkban sincs rendellenes gyermek, 3 honapos vagyok, a babaval minden rendben latszolag az uh. Mérések alapjan , csak tobb a magzatvizem a kelletenel.... viszont a vertesztem eredmenye , hogy akar szindomas is lehet a gyermek, de biztosat nem tudnak mondani csak ha megcsinaltatjuk a tovabbi vizsgalatokat! Volt e mar valaki igy, esetleg es a tovabbiakban derult e ki hogy meg is egeszseges a gyerek?mert nekem azt mondta az orvosom , hogy lehet kiderul nincs semmi baj... bar nem sok eselye van! Kerem aki tud valamit ezzel kapcsoltban irjon nekem nagyon sokat jelent nekem!!!!



#gyerek #baba #szülés #Dawn- kor, #Szindromak
2022. dec. 8. 13:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Itt az anyukának magas kockázat lett down szindrómára, csináltattak komolyabb tesztet és végül kiderült, hogy minden rendben van.

2022. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet mit mondani kerdezo, meg kell csinaltatni a tovabbi vizsgalatokat es remenykedni kell a legjobbakban.


Amugy mi lett a pontos eredmeny? Mi van a leleten?

2022. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet Nipt vagy harmony tesztet csinalni?

En külföldön elek Nemet orszagban itt ezekröl tudok, fizetösek.

2022. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

3. A harmony nipt teszt. A nipt teszt ezeknek a vizsgálatoknak a neve (noninvasive prenatal testing), a harmony, prena stb a márka.


Kérdező pontosan milyen vizsgálatod volt? A vérvizsgálat mit takar? Kombinált vagy nipt teszted volt? Nem mindegy melyik lett pozitív.

2022. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Korhazban vettek uh. Utan vert, es abbol allapitottak meg eselyes a betegsegekre, vagy is a szindromakra, ezert elmentem nipt tesztre aminek az eredmenyet varom, de nagyon ketsegbe esetten :/
2022. dec. 8. 14:17
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó tehát kombinált teszted volt ami elég gyakran fals pozitív. A nipt teszt fog biztos eredményt adni, azt sajnos ki kell várni. A kombinálton kaptál egy arányszámot, az mi lett?
2022. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
1:13 sajnos fogalmam sincs ez mit jelent :/
2022. dec. 8. 14:36
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy 12 egészségesen születne egy pedig betegen. Ez egy arányszám, hogy a te babád a 12 be van vagy az az egy azt a nipt teszt eredménye megadja.
2022. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia nem túl jó aránypár de simán lehet minden ok!

Megkérdezhetem ,hogy miért nem amniot csináltattál? Ha a nipt teszt pozitív lesz és nem szeretnéd így megtartani akkor os meg kell csinálni az amniot.

2022. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Elso sorban nekem a nipt tesztet ajanlottak es azert azt valasztottam, elmondanatok nekem, mivel en nem ertek az aranyszamokhoz 1:13 az nagyon rossz? Vagy mi szamit nagyon rossznak?
2022. dec. 8. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!