Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Facelle teszt 3-4 nappal...

Facelle teszt 3-4 nappal menzesz elott full negatív, akkor már nem is lesz semmi?

Figyelt kérdés
Nem akartam ilyen korán tesztelni , elnéztem a múlt hónapot, 14-15-en kéne megjonnie, de így szinte biztos vagyok benne, hogy nincs baba, jól gondolom?

2022. dec. 11. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Tesztelj ismét, ha késik.
2022. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Tudom nehéz ilyenkor várni, de nem érdemes menstruáció előtt tesztelni. Ha nagyon nem bírod kivárni, akkor ne tesztre költs, hanem menj el vérvételre és nézess HCG szintet.
2022. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 nap késésnél tesztelj újra.
2022. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-4 nap még sok. Nekem pl volt full negatív tesztem 4 nappal nemvárt előtt, 2 nappal később ismételtem de túl halvány volt, nem éreztem biztosnak az eredményt. 1 nappal előtte (vagyis 3 nappal nemvárt előtt) biztos vagyok benne, hogy teljesen negatív lett volna az is.

Már 7 éves. Kistesóval ezért nem teszteltem korán.

Ha korán is tesztelsz ne keseredj el, ha negatív, pláne ennyire korán.

2022. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!