Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eltiltas a sextol 6 hetes...

Eltiltas a sextol 6 hetes terhesen? Valaki jart meg igy ?

Figyelt kérdés
Minden rendben van eddig ,a dokim megis azt mondta ,hogy nem ajanlja az elso 3 honapban! Mert hogy meg helyezkedik ! En amugy teljesen jol vagyok es elegge zavar ez az eltiltas!
2022. dec. 13. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég furcsa a, doki.


Én 10 hetesen lettem eltiltva a második babával, mert a lepény mélyen tapad és véreztem, nem is egyszer, ez nyilván érthető dolog.


De az első babával nem volt ilyen, szexeltünk, és soha nem is hallottam, hogy valakit csak úgy ok nélkül eltiltanának. Szerintem ez csak ilyen régi orvosi berögződés, minthogy vetélés után várni kell 3 hónapot, régen ez volt a szokás, ma már nem, de van, aki még mindig ezt mondja.

2022. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
1-es vagyok, amúgy persze nyilván rossz, ha nem lehet szexelni hónapokig, de nem kibírhatatlan, pláne a baba érdekében. De nálad nem hiszem, hogy foglalkozni kell ezzel.
2022. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szex, nem sex!


Egeszseges terhesseg eseten nem okoz gondot sem az egyuttlet sem az orgzamus. De az a baj, hogy ki vagyok en, hogy felulbiraljam az orvosod es azt mondjam neked, hogy mehet?

Es ha aztan megis baj lesz?

Esetleg menj el egy masik dokihoz, vizsgaljon meg es utana dontse el, lehet-e vagy sem.


En nem voltam eltiltva, minden rendben volt, de nekem pl eros alhasi fajdalmat okozott vegig az egesz terhessegem alatt a szex es sajnos az orgazmus is,igy nem eroltettuk.

Tuleltuk.

2022. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat !persze nem a jovahagyasotokat kerem ,ugy is kerdeztem hogy ha valaki jart mar igy veletlenul.

Bocs az eliras miatt ,lehet a sok ev Anglia miatt van ! Tehat szex hogy ertheto legyen !

2022. dec. 13. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet azért mondta mert a méhszájhoz közel tapadt meg.

Nekem ez miat mondta az orvos ugyan ezt és hogy ne nagyon emelgesem a 2 éves fiamat az első trimeszterben.

Ettől függetlenül nem vagyok veszélyeztetett terhes.

2022. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!