Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik trimeszterben...

A harmadik trimeszterben csökkenhet a mellek mérete?

Figyelt kérdés

Szinte a terhesség elején már nőtt két méretet, le is kellett cserélnem a melltartóimat.

A napokban érzékenyebbnek éreztem, főleg az egyiket, és ma egyértelműen látom, hogy kisebbek lettek. Most kb. akkorák, mint terhesség előtt. A terhesség alatt vett szivacsos melltartó kosarában már elvesznek. Itthon amúgy lazább sportmelltartóban vagyok.

Neten semmit nem találtam erről a jelenségről.

Ez valami rosszat jelenthet, vagy normális, hogy kisebb lett, épp a szüléshez közeledve?

Egyébként azért is aggodalmaskodom, mert most fekvésre vagyok ítélve méhnyak rövidülés miatt, és folyton attól tartok, nehogy beinduljon a szülés. Még csak a 30. hetet töltöm a héten.



#mellméret #harmadik trimeszter #csökkenő mellméret
2022. dec. 13. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a stressz miatt.én meg ilyenről nem.hallottam
2022. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez aggaszt engem, mert angolul is próbáltam keresni rá, és semmi. 😞 Nem értem, mi történik a testemmel.
2022. dec. 13. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a terhesség elején volt durvábban megduzzadva, ami most lement. Nekem is brutálisan megnőttek az első trimeszterben, meg a második elején, nagyon-nagyon fájtak is, aztán valahogy ha jól emlékszem a 18-20. hét körül megindult egy kis előtej, és azután már nem volt bedurranva, nem is fájt tovább. Most 36 hetes vagyok, kb. ugyanakkorák, mint terhesség előtt. Ne izgulj, nem hiszem, hogy ez bármilyen problémát jelent. Feküdj, és pihenj amennyit lehet, de próbálj nem stresszelni, mert az sem segít a méhnyakon. Kitartás!!!
2022. dec. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a választ de nekem az első babám van úton. C-s melltartót hordok. Gyakorlatilag az első trimeszterben fel voltak duzzadva, most a másodikban olyan mintha kisebb lenne szemmel láthatóan. Sőt van hogy napokig nagyobbnak tűnik majd kisebb. Szerintem ez a hormonok játéka, de én el sem gondolkodtam ezen igazából természetesnek hittem.
2022. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is meg voltak duzzadva, nagyon, most így qa 39.heten sokkal kisebbeknek tünnek,legalábbis nem feszülnek már a melltartóban mint az első 2 trimeszterben.
2022. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!