Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+6 napos terhes vagyok és...

TM9425 kérdése:

40+6 napos terhes vagyok és még jele sincs a szülés beindulasanak,magzatviz rendben van ctg értékek is jók mi tarthatja vissza meg ?

Figyelt kérdés
Egyedül pocak kemenyedes van ,egy kis derekfajas meg a gát környéke nyilalni szokott.Mas is volt így egy kis biztatás jól esne ,december 25 re voltam kiirva és január 4 ig várnak a kórházba az inditassal,örülnék ha spontán indulna meg de egyre jobban érzem azt h nem fog osszejonni a fiam jól érzi magát benn meg . Második terhessegem az elsőt a 8 héten elveszitettem ,rá 2 évre estem teherbe . Ha más is volt hasonló helyzetbe ,terminus tullepes,tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2023. jan. 1. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az első gyerekünk +12. napra született indítással, a második +9-re indítás nélkül. Mindkét szülés rendben ment. Mindkét baba egészségesen született, úgyhogy nyugi.
2023. jan. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs válasz, kénytelen vagy türelmes lenni. A barátnőm 4/4-et így szült, nekik nem volt sürgős.
2023. jan. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi jele nem volt indulásig


Aztan hipphopp azonnal 10 percesek lettek

41+1

2023. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A második két várandósságom indították, nem túlhordással, de túlléptem a kiírt dátumokat. Mindkét Fiam egészséges, semmi komplikáció nem volt Velük. Természetes úton születtek.


Kitartást! Nem fog bent maradni az a babóca! 🙂

Már nem sok van vissza és a karjaidban tarthatod! 🥰

2023. jan. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást nagyon jól esik és kedves tőletek, így utólag is Boldog Új évet kívánok mindenkinek.
2023. jan. 1. 02:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 41+3-ra jött az egyik, akkor se magától, nem volt még jele. Teljesen egészséges volt, és bánom, hogy nem sikerült több időt nyernem neki. Pontosan nem tudom, mi az ok, de biztosan nem véletlen vannak bent a babák addig ameddig.

Sok szerencsét kívánok nektek!

2023. jan. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 41+2 naposan mondták, hogy eddig vártunk, császár lett. Előtte be kellett feküdnöm a kórházba, kaptam méhszájérlelőt, de nem használt egy se...

Egészséges kislány, csak nem akart kijönni

2023. jan. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Atlag terhesseg 37-42 hetig tart, a terminus csak egy korulbeluli tampont, mindossze a gyerekek 5%-a erkezik azon a napon. Betoltott 42. hettol beszel a szakirodalom is tulhordasrol, teljesen normalis, hogy meg nem szuletett meg. Emellett meg az sem mindegy, hogy bemondott menzesz, vagy elso trimeszteri uh alapjan irtak ki a terminust, utobbi ugyanis sokkal pontosabb. En masodik gyereknel amugy direkt egy hettel kesobbre mondtam az utolso menzesz datumat, hogy bekenhagyjanak a suru vizsgalatokkal es egyebekkel a vegen. Lehet amugy kerni terminusujraszamolast is a folosleges inditas elkerulesere, a Mindent a termeszetes szulesrol facebookcsoportban segitenek, hogy melyik orvoshoz erdemes elmenni ezugyben.
2023. jan. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen könnyen elofirdulhat hogy elszamoltak mert utolsó menzesz után állapították meg a terminust és ahogy a kiskonyvet néztem kB 5 nappal volt kisebb mint amennyi kellet volna h legyen de ennek ellenére a dokim nem változtatott az idoponton, nem is értem amúgy . Az biztos h legutóbb mikor megvizsgált akkor az nagyon fájt és mikor szóltam meg ő volt megsertodve,mert hogy ő még kell vizsgaljon és turjem el . Most meg örülök mert a héten szabadságon volt és a kórházba jártam ügyeletre (ctg re) amúgy Németországba élek és jó volt hogy nem nyulkaltak belém csak hasi uh val neztek . De így is aggódom hogy ne legyen baj a babával,első gyerek lesz és tapasztalatlan vagyok . Ott van a félelem bennem h ha baj van nem veszem észre.
2023. jan. 1. 11:21
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg így a vegefele azon parázok hogy mozog e eleget ,be szokott jelentkezni minden nap ,tudom h szűkös neki odabenn de úgy féltem hogy nehogy gond legyen és ne érezzem. Nehéz ez így:(
2023. jan. 1. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!