Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van meg esely egeszseges...

Van meg esely egeszseges terhessegre igy?

Figyelt kérdés

November 23-an volt az utolso menstruaciom elso napja, szabalyos, 28 napos ciklusaim vannak. December 17en teszteltem eloszor halvany pozitivat, ami minden nap erosodott. December 21-en ki is maradt a menstruaciom. 28-an voltam orvosnal, o akkor 6-6.5 mm-es szabalyos petezsakot latott, es visszahivott amai napra, hogy ma mar embriot is latnunk kell. A petezsak ma 25 mm-es, szabalyos, de embriot nem talalt. Beutalot irt a korhazba, mert szerinte mutetre lesz szuksegem. Mivel mar a kimaradt menstruacio elott is pozitivat teszteltem par nappal, igy o kizarta a kesobbi fogantatast.

Mit gondoltok? Volt mar valaki hasonlo helyzetben?


2023. jan. 4. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez sajnos tényleg nem reménykeltő.
2023. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem valószínű, de a kórházban még mindenképp meg fogják nézni.
2023. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Már kellene embriónak lenni igen.Sajnos valószínűleg ebből nem lesz baba.
2023. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
25 mm-es petezsákban kellene lennie embriónak.
2023. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csak azert irok hatha valaki hasonlo cipoben jar, ne adja fel a remenyt!

Ma voltam ultrahangon ismet, lattuk mar az embriot is, szivveres is van mar :) A doki azt mondta, hogy a merete is teljesen tokeletes.

2023. jan. 14. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Boldog babavárást!
2023. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!