Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esztergomban tudtok ajánlani...

Esztergomban tudtok ajánlani jó nőgyógyászt ? Esetleg szülész-nőgyógyászt? Vagy a környékén ? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kiderült ,hogy kisbabát várok.

2 gyerkőcöm van, de ők Budapesten születtek ,fogadott orvosnál!

Mivel az orvos fogadás nem opció már,és sajnos akiknél a gyerekek születtek elhunyt,így arra jutottunk ,hogy itt Esztergomban születne meg a baba. De senkit nem ismerek. Esztergomban a nőgyógyászaton sem voltam soha.

Fogalmam sincs milyen Esztergomban a szülészet?!


(Nőgyógyászhoz Budapestre járok)

Az orvos a János kórházban főorvos. De nem fogadhatom meg. Persze van kiskapu.... Elmondta ,hogy mi az. De ha nem muszáj ,én nem vállalnám.


Köszönöm ☺️



2023. jan. 5. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Dr. Máte Imrét ismered? Én őt tudnám ajánlani, nem tudom most hol dolgozhat Tatabányán (magánrendelés) kívül, de sokáig volt Esztergomban és Dorogon is.
2023. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelenleg az összes doki normális Egomban akikkel találkoztam.


( most kezdtem én is a gondozást)


Vbac is van, tehát végre elindult a tetmészetes vonalon.



3 éve én csak beestem szülni. Korábban csak egy alkalommal ügyeleten voltam a kórházban a 6. Héten vérzés miatt.


Háborítatlan szülésem volt.


Sok rosszat hallottam korábban.

Ebből nem tapasztaltam semmit.

A gyermekágy és a csecsemősök szuperek.

Korábban szültem Szt Imrében nah az utóbbi ott botrányos volt.

2023. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!