Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki kapott méhen kívüli...

Van aki kapott méhen kívüli terhességre Methotrexát injekciót és ezáltal elkerülte a műtétet? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mellékhatása volt az injekciónak?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A methotrexát egy kemoterápiás szer, ami nem biztos, hogy sikerrel jár viszont baromi káros az amúgy egészséges szervezetre. Semmi esetre sem választanám.
2023. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de nem ezt kérdeztem. Én már a tegnapi napon megkaptam. Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik kaptak ilyet...
2023. jan. 7. 09:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van kérdés az oldalon, igaz régi, ott írnak róla. Van akinek nem kell a műtét, de van akinek igen. Mivel nem 100% de erős mellékhatásai vannak, én ezért biztos nem választanám.
2023. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen erős mellékhatásokról tudsz? És honnan van ez az információd? Nekem egyelőre semmi panaszom sincs tőle, lassan 24 órája kaptam meg.
2023. jan. 7. 10:08
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

A Metotrexát genetikai változásokat okozhat. Hatással lehet a spermium- és petesejtképzésre, azokban deformitásokat okozhat. A metotrexátkezelés terméketlenséget okozhat.

Hatással van a nyálkahártyára, aphtákat, keléseket okozhat a száj, orr vagy a hüvelynyálkahártyán. Gyomorfekély. Ismeretlen eredetű vérzések, fertőzések…


Soroljam?

2023. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne sorold, mert ezt a szöveget én is olvastam a neten! Csak éppen itt nem az egyszeri adagról van szó, hanem a tartósan alkalmazott Methotrexát kezelésről. Mellesleg írd be a keresőbe, hogy algopyrin mellékhatásai. De gondolom te azt sem veszel be és nem is vettél sosem.
2023. jan. 7. 14:51
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az is benne van, ha elolvastad volna, hogy már egyszeri adag is okozhatja ezeket a mellékhatásokat.
2023. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia én kaptam szeptember végén,sajnos nemsegített így rà 2hétre mütöttek :( De remélem nálad hatni fog és megùszod mütét nélkül
2023. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8as: sajnálom 😔 Egy szurit kaptál?
2023. jan. 7. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
igen,és elis kezdtem vérezni majd kezdett a hcg csökkeni majd vissza emelkedni így müteni kelett
2023. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!