Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 22 hetesen milyen gyakran...

Kb 22 hetesen milyen gyakran éreztétek első babátok mozgását?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 19:20
 1/6 anonim válasza:
Én most vagyok 22 hét 5 napos, hajnaltól elalvásig érzem kisebb szünetekkel, de attól is függ milyen pozicióban van, van,hogy ülve érzem jobban, van amikor lefeküdve és van,hogy csak állva 😊
2023. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első babát ilyenkor még semennyire. 24 hetesen éreztem először.
2023. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

22 hetesen meg csak nagyon halvanyan ereztem, izomrangas-szerut, akkor se naponta. Mellsofali a lepeny.


24. hettol kezdtem el naponta tobbszor is erezni, egyre erosebben :) Most vagyok 28 hetes, mostanaban a holyagomon ugral, ez kifejezetten kellemetlen, amikor erzem 🤣

2023. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Első vagyok, azt elfelejtettem írni,hogy én 16.héttől folyamatosan érzem a mozgást 😊
2023. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy héten kb 2-3 alkalommal éreztem határozottan, amikor kimertem jelenteni, hogy ő volt az. A többi amiket éreztem nem volt egyértelmű, hogy a beleim voltak-e, vagy izomrángás.


A határozottat úgy értsd, hogy erősebb tikkeléshez hasonlított az érzés. De ezt is csak akkor éreztem, ha feküdtem, vagy ha törökülésben ültem és kicsit hátra dőltem.


Mellsőfali a lepényem ha ez számít valamit.

2023. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szinte mindennap, de volt mikor nagyon ritkán nagyon gyenge mozgást éreztem csak, más napokon intenzívebben éreztem.

Ilyenkor sok helyük van még mozogni és tud úgy fordulni, hogy alig vagy egyáltalán nem érzed a mozgást. Még 24 hetesen is volt, mikor UH-n láttam, hogy mozog de nem igazán éreztem.


Hátsó fali volt a lepény, 18 hetes kortól mertem biztosan kijelenteni, hogy magzatmozgást érzek.



Első babát kérdeztél de második babámmal pont 22 hetes voltam, mikor felfigyeltem rá, hogy először érzek a bal oldalamon mozgást :D mellső fali volt a lepény, biztosan ott volt, addig felfogta nekem. Több, mint egy hónapig csak a hasam jobb oldalán éreztem mozgást.

2023. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!