Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek mennyit...

Kismamák, nektek mennyit mozog/mozgott a babátok 28 hetesen?

Figyelt kérdés

28 hetes vagyok. 20. héttől érzem a kicsit, mellsőfali lepényem van. Fejvégű fekvésben van a legelejétől fogva.


Sosem volt túl aktív, nagy hatással bír ránk a front. Front előtti napon nagyokat mozog, amikor front van nem akar...


Nem tudom normális dolog e az, hogy nem egésznap mozog. Ha takarítok vagy főzök, dolgozok állva nem szoktam érezni. Csak akkor érzem, amikor ülök. Rendszerint étkezés után vagy ha iszom.


Másnak egész nap mozog?


Minden vizsgálaton eddig minden rendben volt. Remélem a következőn is így lesz, de aggódom.


Lehet, hogy ő csak nyugodtabb mint más babák? Én is egy nagyon nyugodt ember vagyok.


Ma megyek a védőnőhöz, meg fogom kérdezni tőle, de gondoltam tapasztaltabb anyukák véleményét is meg hallgatnam, hiszen nekem a pici az első kisbabám.



2023. jan. 16. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Én csak fekve szoktam érezni. Ülve meg leginkább akkor, ha csuklik.
2023. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fekve, meg félig ülve a kanapén éreztem a leginkább a 28. hét körül.

Egy jó kajálás után/közben, illetve leginkább este lefekvésnél, és reggel felkelésnél volt aktív, amúgy meg épp csak annyit mocorgott, hogy tudjuk, hogy még megvan :D

Most a 36. hétben járok, és mivel szűkös a helye már jobban érzem, és aktívabb is.

2023. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A te babádnak ez a normál mozgása. Ha ehhez képest mozogna kevesebbet, akkor kell orvoshoz fordulni. Minden csak viszonyítás kérdése. Amúgy én kislányom se volt túl aktív, ráadásul mindenki ezt kérdezte, hogy sokat mozog, nagyon aktív? Az én gyerekem meg se állt, stb. Akkor én is aggódtam, de nem kellett. Nyugodt, okos, ügyes, lassan 3 éves kislányom van. ❤️
2023. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat. Akkor nem csak én vagyok így... Azt hittem másoknak egész nap ha talpon vannak akkor is mocorog.
2023. jan. 16. 13:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, mindig tudom pl hogy mikor alszik és mikor van es ébren. Köszönöm a segítséget! Jó egészséget neked és a kislányodnak! 💓
2023. jan. 16. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!