Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz döntés volt?

Rossz döntés volt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem valami nagyon nem stimmel velem. A 14. hétben járok és teljesen befordultam. Nincs kedvem semmihez sem csak feküdni. A nemivágyam 0-ra csökkent. Anyukám 3 éve meghalt a testvérem kint él Angliában tehát a baba megszületése után semmilyen segítségem nem lesz.

16kg-t híztam és az arcom is csúnyult.

Lehet nem kellett volna vállalnom a picit, de hát 37 éves vagyok.

Nem tudom ez egyedül mennyire fog menni! A férjem 3 műszakban dolgozik.



2023. jan. 18. 17:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Ne aggódj, menni fog! Ugyanígy vagyok csak kevesebb kilóval és csak 32 éves. Az első 3 hét volt rettentő kemény edig, de már egyre olajozottabban megy minden, most 6 hetes a pici :)
2023. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mennyi idő alatt híztál ennyit?
2023. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A hazassagod amugy rendben van?
2023. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem volt rossz döntés a gyermekvállalás csak most félsz.Ez teljesen normális érzés egyébként mert tudatosul benned hogy mekkora felelősség vár rád de hidd el el fog múlni ez a rossz érzés legfeljebb szakember segítségével.

Lesz sok feladatod mikor megszületik de lesz sok örömed is a babádban.

Minden éremnek két oldala van.Én is 37 leszek és sokat gondolok arra hogy akarom is e valójában vagy sem?Ez normális mert aki felelősségteljes ember az elgondolkodik ezen is mert nem akar a vak világba szülni értelmetlenül.

Szakember segít ha már egyre rosszabbul érzed magad viszont lehet csak a hormonok játéka ez.

2023. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológushoz kellene menned, valószínűleg depressziós vagy, ez komoly dolog. Senki az ég világon nem tud itt neked segíteni, ha te nem akarsz saját magadon.


Én 16 ezer kilométerre vagyok mindenkitől, nekünk valóban nem élsz segítségünk, még barátunk se sok van, nemhogy olyan aki segítsen, de meg kell oldani. Rémisztőnek tűnik, de mikor ott leszel csinálni fogod és menni fog, ennyi.

2023. jan. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Vércukor, inzulint nézess. Lehet, hogy sokat fekszel, de gyanús a 16 kg 14 hét alatt. Pajzsmirigy hormonokat is kéne. A többihez nem értek. Házirorvossal védőnővel sürgősen konzultálj, valószínűleg a súlyod miatt is fáradt vagy.
2023. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha így folytatod szülésig magadra szedsz vagy 50 kilót.

A terhesség nem betegség, nem kéne annyit dögleni meg zabálni.

Igazad van, nem kellett volna vállalnod ..

Most magadnak szülsz vagy másnak? Elég sok anya segítség nélkül neveli fel a gyerekét, te még meg sem szültél de azon rinyálsz hogy nem lesz kinek a nyakába varrni a gyereket. Szép...

2023. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem jobb volna mielőbb orvoshoz fordulni ezekkel az érzésekkel/gondolatokkal. Nem szégyen segítséget kérni. Anyukám 15 évnyi ilyen érzések után 1 hete úgy bekattant, hogy most a pszichiatrian fekszik, és fogalmunk nincs mi baja. Ha hamarabb észrevettük volna vagy ő észre vette volna, hogy baj van, most nincs ez. Szóval én mielőbb az orvost ajánlom!!! 💗 Kitartást. Én értelek.

Ez nem játék! ❤️ A sajátod a baba és a párod érdekében is mondom.

2023. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!