Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés piros vérzés, fájások...

Kevés piros vérzés, fájások nélkül? Azonnal kórház vagy lehet tágulási? (40+5)

Figyelt kérdés

Ma voltam nst-n, az nem sikerült jól, mert nem mozgott a baba. Felraktak ultrahangra, az teljesen jó lett. Hétfőn kéne újra mennem. Most viszont a bugyimban is látok egy kicsi nagyon enyhén barnás folyást (alig barna, ha nem fehér bugyi lenne szerintem észre sem venném), és törlésnél pár csepp piros vér is lett. Viszont fájásaim nem nagyon vannak. Vagyis napok óta görcsölget a hasam, mintha menstruálnék, de nem nagyon erős, meg nincs benne semmi rendszer amit mérni lehetne.

Szerintetek menjek most azonnal kórházba? Vagy várjak még, hátha este beindulnak a fájások is? Lehet valami bajra utal a vérzés, ha ma ultrahangon semmi problémát nem találtak?

40+5 napos kismama



2023. jan. 19. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy telefont megérne a kórház felé mindenképp a dolog. Vagy ha magamból indulok ki, hogy mellettünk itt van 5 percnyire a kórház, ahol szültem, én megkockáztatnám, hogy inkább potyára bemegyek, nézzenek már rám, aztán max hazajövök, minthogy baj legyen. Innen senki sem tudja neked megmondani, mi történik.

Egyébként én kétszer szültem, mindkét alkalommal a fájások után jelentkezett tágulási vérzés, már a kórházban, burokrepesztés után. Szóval sajnos ebből a szempontból nem tudok hasznosan válaszolni, engem biztosan megijesztene a vér látványa terhesen.

2023. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Én is úgy gondolom, mint az #1. válaszadó. A vérzés valóban nem jó terhesen semmiképpen. Egy telefont valóban megér.


Sok sikert! 🥰

2023. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Kórhàz


Nekem ezt tanították


Csúnya víz


Rendes vér ( nem csak véres nyák)

Azonnal kórhàz

2023. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem tágulási, de távolról jósolni nem lehet. Nekem is enyhe menses szerű fájdalmaknál jött még otthon anno. A szülésznő ránézett a kórházban és nem izgatta magát rajta, normális.


Ha aggaszt, egy telefont megér, inkább feleslegesen mint esetleg benézni bajt (szerintem amúgy nem lesz gond). Gyorsat!

2023. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha pár csepp és közben érzed mozogni a magzatot, nincs fájás, akkor biztosan tágulási vérzés. Nagyobb gond esetén nem pár csepp vérzés van...
2023. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a 3.gyereknél semmi rendszeres fájásom nem volt,nem is gondoltam,hogy bármi lesz,mert az intenzitása is olyan volt,hogy hát fájdogál.Bementem ctg-re és nem jöttem haza baba nélkül.Már 3 ujjnyira nyitva voltam,2 óra múlva megvolt a kislányom.Végig beszélgettünk a férjemmel,meg a szülésznővel még a kitolás alatt is.Abszolút nem tankönyvi volt,és nem is hasonlított az előző 2 szülésre.Én a helyedben bemennék.
2023. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én bementem. Aztán a doki megkérdezte mennyire lakok-e közel, szeretnék-e még hazamenni, mert ez tágulásos vérzés és órák, de napok is lehetnek, mire beindul rendesen.

Este 9-re értünk haza, hajnalban mehettem rendszeres 5 perces fájásokkal szülni.

2023. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Bejöttem végül a kórházba, várom a viszgálatot.

Köszi a válaszokat!

2023. jan. 19. 21:57
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kivancsi vagyok mit mondanak


Ha van időd még jelezz🥰

2023. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Semmit nem találtak, nem ma jön még sajnos a baba. Azt mondták azért nem pár csepp vérrel kell bejönni.
2023. jan. 20. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!