Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve...Volt...

VTimi30 kérdése:

Kétségbe vagyok esve...Volt már így más is,akinek pozitív kimenetele lett?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 7 hetes terhes. Az ovulációm hamarabb volt,mint félidő(figyelve volt,mert a covid oltás anno összezavarta). December 6.-án volt utoljára meg a menszeszem,és dec.23.-án már erős pozitívat teszteltem. Január 9.-én elkezdtem vérezni,az orvosom azt mondta minden rendben,írt fel hormont,akkor volt a pici 5,6mm,szívműködés látható. Tegnap voltam ismét orvosnál,a CRL viszont most 4,5 mm,szívmüködés lassú,de pulzál..kontroll 2 hét múlva. Félek,hogy valami baj lehet,ezért kértem időpontot másik orvoshoz is,holnapra... Telefonban elmondás alapján művi befejezést javasolt... Teljesen tanácstalan vagyok...
2023. jan. 24. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a holnapi vizsgálatot... Tudom, nehéz. Kitartás, reméljük a legjobbakat. De azért készülj fel mindenre. :-/
2023. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha nem nőtt másfél hét alatt és lassú a szívműködés, akkor sajnos én készíteném magam a legrosszabbra. Héthetesen egy centi körül kellene lennie minimum, ez a méret hathetesnek felel meg. A lassú szívműködés szintén baj, mert mérési hiba lehetséges (bár ugyanaz az orvos ugyanazzal a géppel ritkábban), de a szívfrekvencia nehezebben mérhető el...


Én nagyon drukkolok nektek, hátha egy óriási vizsgálati baki, de sajnos a leírás alapján nem hiszem hogy optimista tudnék lenni :-(((

2023. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a leírás alapján csak annyit tudok mondani, hogy sajnálom 😥
2023. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzik jól.Készülj a legrosszabbra,de ne add fel a reményt.Holnap pedig már nem kiderül.
2023. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én azért még bizakodom..,és remélem holnap jobb híreket kapok. Bár a félelem bennem van,mivel zsugorodott,viszont kis harcos,mert dobog a pici szíve.Mindenre igyekszem felkészülni,bár nem tudom az ilyenre fel lehet-e... Azzal azért próbálom vigasztalni magam,ha el kell mennie,akkor még most,mint később legyen gond...
2023. jan. 24. 14:34
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos tudom mit érzel.

Bárhogy is alakuljon, kitartást kívánok ❤️

2023. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 NTBS ***** válasza:
100%
Próbálj pozitív maradni. Holnap eldől.
2023. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nekem is így volt. 6. hét: a méretre nem emlékszem,szívműködés volt. 7. hét: 7 mm, szívműködés lassult. 8. hét: 4,5 mm, szívműködés,életjelenség nem látható....

Bár nekem a 4.-5. héten már azt mondta a doki,hogy már többet kéne látni,ez nem túl jó jel. Inszeminációm volt,ezért kellett már a pozitív teszt után hetente UH-ra mennem.

Szurkolok,hátha Neked jól végződik!

2023. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tudom milyen...nekem az első lombikom végződött így,7 hetesen megvolt a szívpulzálás,2 hét múlva volt kontroll,ott már nem volt szivhang és szinte semmit nem nőtt a 7.hét után.


Holnap kiderül, kitartást kívánok!

2023. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam a másik orvosnál...Sajnos életjelenség már nem látható 😢😢 Pénteken kell befeküdnöm műtéti befejezésre...
2023. jan. 25. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!