Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek, mi lehet ez?

Nagyon félek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, éppen körülbelül 15-20 perce keltem fel arra hogy nagyon kell pisilni, elmentem wc-re és a wc papíron megjelent egy nagyon-nagyon apró csepp vér (?) , enyhén rózsaszínes volt viszont tényleg aligha volt észrevehető a wc papíron, annyira apró csepp volt, semmilyen panaszom nincsen, akár fájdalom, vagy bármi. Nemsokkal rá pár perc után kellett megint pisilni mivel mostanában gyakrabban járok, akkor már nem volt egyáltalán semmi a wc papíron. Szerintetek mitől lehet? Nagyon félek most, kisbabámat érzem jelenleg is hogy mocorgál eléggé :(


24 hetes kismama



2023. jan. 25. 02:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azóta csak most pár perce voltam pisilni, szerencsére semmi olyan nem volt már a wc papíron. Tényleg kétségbe vagyok esve hogy akkor mitől lehetett :(
2023. jan. 25. 04:09
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia nekem is volt ilyen, olyan 30 hét körül kb. Vizsgálatok rendben voltak, nem éreztem semmit én sem.

Esetleg felfázás miatt?


37hkm

2023. jan. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem vagyok felfázva sem. Ebben a pillanatban is mocorgál a kis édes babám szerencsére, eléggé nyugodt vagyok hogy érzem őt mocorogni ezek után, sajnos eléggé aggódó típus vagyok már a terhességem eleje óta :(
2023. jan. 25. 04:44
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltál együtt a pároddal? Esetleg a hüvelyedbe nyúltál? Attól is lehet, hogy elpattant egy ér.
2023. jan. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem bantaskepp irom tudom,hogy hamar valaszt akarsz kapni egy aggaszto problema kerdesere,de en hiaba irom,hogy nekem surun volt ilyen kozosulestol,felfazastol,vagy epp barmitol nekem elmult rajtam kivul ezeregy kismamanak is jelentektelen voltak az ilyen jellegu pecsetelesek. Nem bantasbol,de miert nem mesz el a nogyogyaszodhoz(ha van),ha nincs egy korhaz surgossegijere barhova 24 hetes vagy,en nem itt kerdezgetnek,orvost keresnek fel! Itt nem kapsz olyan valaszt ami kielegito,vagy gyogyito lehetne! Kivom a legeslegjobbakat!!!
2023. jan. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*Kivanom
2023. jan. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Utolsonak: talán mert hajnali 3 óra volt. A kérdező is erezte, gondolom, hogy ezzel nem kell sürgősségire rohanni. Hajnali 5-re meg is jött az első válasz valakitől, aki már volt ilyen helyzetben.
2023. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Mégis mi bajod lenne? Egyetlen csepp, alig látható vér miatt mit kell így pánikolni? Semmi bajod nincs, egyszerűen terhesség alatt vérzékenyebb a nyálkahártya, egy csepp vér kb bármitől lehet. Nem kell elveszteni a józan eszed azért, mert terhes vagy…
2023. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Ertem meg is jott a valasz olyantol aki volt mar ilyen helyzetben. Es azert mert o volt olyan helyzetben a kerdezo allapota egyaltalan semmifelekepp nem lehet mas! :) Csak azert mert egy elso valaszolo azt mondta o is volt ugy! Az ismerosomnek 2nappal ezelott 24hetre szuletett meg a kisbabaja pont egy ilyen kis vercsepp miatt! :)
2023. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Ne ijesztgesd már, igen van akiből kiesik a gyerek és az első jele ennek egy halvány maszat, de ezzel párhuzamosan több ezer nő tapasztalja ugyanezt és szül tökéletesen időre. Bármilyen hüvelyi irritáció, placenta helyzet, polip, akármi okozhat ilyet. Ha nem társul mellé semmi más tünet és nem tér vissza, szinte teljesen biztos hogy az ég világon semmi baja nincs.
2023. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!