Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek csak pár...

Van olyan akinek csak pár hétig tartott a rosszullét az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Elvileg a 12. hét környékén múlik el, azt tudom hogy sokan később is rosszul vannak, akár szülésig. De olyan szokott lenni hogy pl 8-9. hét környékén elmúlik/mérséklődik?
2023. jan. 28. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességemben épp betöltöttem a 8. hetet és el is múlt. Most a 10. hétig tartott.
2023. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze meg vissza is jöhet van akinek.20.hétig van
2023. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem, mindkétszer. Aztán be is paráztam az elsőnél hogy gond van. De nem, csak gyors megszoktam a hormonokat vagy kialakult hamar a placenta vagy nem tudom.
2023. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer sem tartott ki 12 hetes korig. Első babámmal 8 hetesen megszűnt. Másodiknál és harmadiknál kitartott kb 10 hetes korig, de akkor sem 12. Elsőnél persze megijedtem, másodiknál nyugtattam magam, hogy elsővel is így volt, harmadiknál már nagyon bíztam benne, hogy most sem tart majd sokáig.
2023. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem igen voltak tüneteim, kb a 8.hètig tartott az hogy fogmosásnál nagyon ritkán öklendeztem.Ez vissza jött mèg kèsőbb is , de csak ritkán, nem minden napos volt.

Mellfeszülès az olyan volt hogy hol feszült hol nem, 11-12.hètre teljesen elmúlt.

2023. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb.7 héttől tartott a 11.hétig.Voltak jobb és rosszabb napok is.
2023. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7-10. hét között tartott csak, és kizárólag este, éjszaka jelentkezett. 10. hétre egy csapásra megszűnt, aggódtam is rendesen, hogy valami baj van. Szerencsére minden rendben volt.
2023. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez de èrdekes, nekem is legtöbbször èjszaka volt, akkor feszült leginkább a mellem.
2023. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kislányomnál nem voltak rosszulléteim, vagy csak nagyon elvétve. 7. hétben vagyok tesóval. A pozitív teszttől kezdődött, 6.héten elmúlt. Most megint előjött, csak most erősebben :/ Kíváncsi vagyok mi lesz a továbbiakban! Igen, lehet, hogy csak pár hétig tart a rosszullét.
2023. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!