Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap volt az első NST...

Tegnap volt az első NST vizsgálatom. A görbére 3 karikát rajzolt az orvos. Jól gondolom,hogy az nem jót jelent? A baba vonalán van pont 😞 nem mondott semmit, a végén kaptam meg a lelettel.

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit nem értesz, mindig azonnal kérdezd meg, különben utólag eszed magad. Egyébként ha nagy bajt jelentene, akkor nem szó nélkül hazaküld hanem indítaná a szülést vagy műtőbe tolna.
2023. jan. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt sem tudtam hogy működik, első baba, első NST volt. Szótlan volt a doki, semmit nem mondott. A végén a kezembe adták a leletet. Itthon néztem a görbét. Jövőhéten meg kérdezem.
2023. jan. 31. 08:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit karikázhattak, de ha baj van, úgyis továbbküldenek más vizsgálatra.
2023. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha baj van, nem küldenek haza. Magának karikazhatott bizonyos részeket elemzés közben. De attól, hogy első nst-d, még van szád, hogy megkérdezd, amit nem értesz. Nemsokára anya leszel, gyerekorvoshoz kell vinned a gyereket, ott is muszáj lesz megkérdezned, anit nem tudsz.
2023. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azokat a részeket karikázta be, ahol mozgott a baba.
2023. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd belejossz gyerek mellett h tényleg ott kell kérdezni, inkább a végén egy pillanatra fusd át a kezedbe nyomott papírt és kérdezz rá ha valami nem tiszta, ill. listával kell menni h ne maradjon ki semmi kérdés stb. :)


Ha jó fej a védőnőd simán felhívhatod. Elmagyarázza, hogy mit néznek ilyenkor, a doki mit tart fontosnak, és valószínűleg egy ilyen értéket karikazott be.


Én is volt h később kapcsoltam, a fontos h talpraesett legyél és ne ülj kétségbeesve, hanem hívd fel azt aki tud erre válaszolni.


A gyakori népe nem releváns mindenben

2023. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gond van, mondják.
2023. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha baj lenne mondták volna.

Amúgy az nst tud nagyon szivatós lenni, nekem mindig rengeteg idő volt, és ennem, innom, lépcsőznöm kellett órkáig hogy elég mozgást produkáljon és haza engedjenek, ne kelljen kórházban maradnom. Semmi baja nem volt amúgy a babának, csak délelőtt mindig aludt, este meg csinálta nekem otthon a fesztivált. Szóval ha baj lenne mondanák.

2023. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!