Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Noveremberben volt abortuszom. Azóta óvszerrel védekezünk.December elején csináltam tesztet. Negativ. December 21.én jött a mensim majd25.-ig tartott. Utána December 31.én is megjött és jan 4-5 lett vége a mensimnek. Utána csináltam teszet szintén negativ lett. Mostanában olyan szarul érzem magam. Fáj a hasam is és hányingerem is van.Lehetek terhes úgy hogy 2 negativ teszt és menstruáció mellett?

2023. febr. 2. 08:20
 1/5 anonim válasza:
19%
Igen, lehetsz. Szégyelld magad az abortusz miatt. És még büszke is vagy rá.
2023. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem vagyok büszke. Ne itélkezz felettem. Hogy lehetek? Védekeztem.Nem volt semmi problema.
2023. febr. 2. 08:23
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos az óvszerben nem lehet megbízni. nálunk 1 hónapon belül 2x szakadt ki, gondolhatod milyen király volt 1 hónapban kétszer esemény utánit bevenni, amikor fél évnek el kellett volna telnie a kettő között.
2023. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Holnap reggel tesztelek.
2023. febr. 2. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha megjött a menstruációd, és negatív a teszted, plusz védekeztetek is, akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Az, hogy hányingered van, sok oka lehet, nem csak a terhesség.
2023. febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!