Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a babát idegesít...

Létezik, hogy a babát idegesíti, hogy csuklik odabent?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 31+1 hetes kismama vagyok, mostanában napjában többször csuklik a babám odabent. Mikor már egy pár másodperce tart akkor elkezd ficánkolni, rúgdosni.. lehet, hogy idegesítheti? Gondot nem jelent gondolom..

2023. febr. 2. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a védőnő mindig azt mondta, hogy ez őket nem zavarja, viszont az én kisfiam mindig elkezdett sírni, ha már egy perce csuklott… szóval szerintem őt zavarta.
2023. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ezen gondolkoztam a napokban én is. Ugyan ezt tapasztaltam, hogy nyugtalan olyankor a baba. Szerintem zavarja hisz minket felnőtteket is zavar ha csuklunk. 35hetes kismama
2023. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Elsőnek félre olvastam 😅és gondoltam irok, hogy megnyugtassalak, hogy engem is rettentően idegesítet mikor elkezdett csuklani mindig akkor mikor aludni mentem az elején cuki volt de aztán nekem kellemetlen érzés volt 😅 de látom hogy a babád zavarja szerintem simán lehet, hogy kevésbé tetszik neki.
2023. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom nem vagyok egyedül akkor :DD
2023. febr. 2. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csukott napjában kétszer :D Engem nagyon zavart, de szerintem őt egyáltalán nem, mert még most is simán elalszik csuklás közben (mikor elalszik abbamarad), pedig már 2,5 éves. Pici babaként is gyakran csuklott, de nem zavarta. Aludt, nézelődött, éppen hol tartott a napban.
2023. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamat nem zavarja ha csuklik. Most a 37.hétben vagyok, és ma lenyomott egy több mint 5 perces csuklás sorozatot, de a pulzálást leszámítva meg sem moccant.
2023. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen érzés ha csuklik? Honnan lehet tudni? Ez tok cuki dolog, Bocsi én meg csak 7 hetes vagyok…
2023. febr. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es :)

Pár másodperces szünetekkel pulzál/meg-megugrik/remeg a hasad egy ponton.

2023. febr. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tuti zavarta mwrt most is nagyon utalja ha csuklik
2023. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!