Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izomláz szerű görcsös fájdalom...

Izomláz szerű görcsös fájdalom a felhasban, gyomorban, gyomorszáj környékén? 2. trimeszter elején vagyok.

Figyelt kérdés

Egy kicsit felment a gyomorsavam, nagyon kellemetlen fájó érzés volt a gyomromban. Azóta (1 napja) olyan érzésem van, mintha a gyomromat tornáztattam volna meg. Kb a méhem tetejetol egészen a mellem alatti részig kinyúlik ez a kellemetlen izomláz szerű fájdalom. Ha ki akarom nyújtóztatni magam, nagyon fáj, érintésre még rosszabb. Mitől lehet ez? Más találkozott már ilyennel? Köze lehet a terhességhez? Remélem nincs semmi gond a kicsivel 🥺 (Székrekedés nincs, széklet normális amúgy)

12+1 hetes kismama



2023. febr. 4. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj/szólj a háziorvosnak, esetleg a nőgyógyásznak is lehet.
2023. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Epegörcs? Meg kellene néznie orvosnak.
2023. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyomorsav nekem okoz izomlázszerű fajdapmat de érintésre nem.fáj.Valami nagyobb baj lehet
2023. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló fájdalmam volt, vesepangás volt.
2023. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!