Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fiatalon szülök az megvetendő?

Ha fiatalon szülök az megvetendő?

Figyelt kérdés

Még csak 21 éves leszek,szerelmemmel élek, együtt és 11 hetes terhes vagyok. Szerintetek megvetik az emberek ha egy lány ilyen fiatalon szül?

Nem volt tervezett a baba, de megtartjuk azért is mert egy pici kis ártatlan lény akit sose tudnék bántani, meg a párom mellettem marad és a szülök segítenek.

Eddig már megkaptam az oldalon hogy a szüleim nyakára szülök, de ez nem igaz.

Nagyon örülök a picinek tudom fiatalon több türelmem is lesz hozzá, ráadásul kicsi korom óta anya szeretnék lenni. :)


2010. okt. 4. 21:17
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
14%
Szerintem senkit sem érdekel mikor szülsz.
2010. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha TI (nem a szüleitek, hanem TI ketten) el tudjátok tartani, mindent meg tudtok adni neki, ami egy gyermek egészséges fejlődéséhez kell, ne foglalkozz senki véleményével!Én 20 évesen szültem, de soha senki segítségére nem voltunk rászorulva.Vannak akik megszólnak a korai szülés miatt, vannak akik megvédenek velük szemben!:)
2010. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen hol lennél fiatal hozzá? Szerintem 17-18 alatt fiatal hozzá nagyjából az ember lánya. Testileg legalábbis nagyjából 16-18, amíg a méh elnyeri végső méretét és minden rendesen felkészül, beáll a ciklus, stb, lelkiekben pedig teljesen egyénfüggő: van, aki már 15 évesen készen áll rá, van, aki pedig sosem. Én is anya szeretnék lenni nagyjából mióta kinőttem a gyerekkoromból, vagyis már vagy 14-15 éves korom óta, bár belátom, akkor még nem lettem volna elég érett rá.

Visszakanyarodva: szeretitek egymást, támogatnak titeket, akarjátok a babát, mi kell még? Egyszerűen kitalálni sem tudok okot, amiért bárki is megvethetne!

Boldog babavárást és jó egészséget kívánok nektek! :)

L

2010. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Szia!21éves vagyok és a kisfiam 5hónapos!senki nem mondott semmit amikor közöltem , hogy megtartom!örült mindenki!Aki lenéz azzal meg ne foglalkozz!boldog babavárást!
2010. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen szültem,senki nem nézett le miatta!Végül is ha készen álltok a családalapításra akkor miért ne?:) Nem 14 éves gyerek vagy hanem 21 éves felnőtt nő!:)
2010. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! és az utolsónak drukkolok hogy teljesüljön a vágyad! :D
2010. okt. 4. 21:26
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 éves,7 hetes kismami.Engem nem érdekel(ne)
2010. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
21:24 es nek kívántam:) A többieknek is köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 4. 21:27
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok, lemaradt valami:Boldog babavárást és jó egészséget Nektek!:)
2010. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2010. okt. 4. 21:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!