Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes leszek es nincs...

39 hetes leszek es nincs semmilyen szulesre utalo jel, valaki ilyen helyzetben hogy egyik pillantrol masikra el fojt a magzat viz vagy barmi?? elso baba es nagyon izgulok mar

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám állítólag így szült, hogy egyszer csak beindult neki. nem mindenkinek vannak jósló fájások.
2023. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Biztos mindenre volt már példa, teljesen egyéni, kinél hogy lesz, még ugyanannak a nőnek is lehet tök más a vajúdás elindulása első vagy második gyereknél. Anyámnak 3 volt, háromféleképpen alakult.

Amúgy átérzem az izgalmadat, 38+3 hetes vagyok, szintén első baba. 🙂

Én annak szurkolok, hogy előbb a fájások jöjjenek, és a magzatvíz majd csak a kórházban öntsön el, hogy ne kelljen rohanni. 😄

2023. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

40+6ra született mind a 2 fiam. Az elsőnél már bent feküdtem 2 napja. Aztán reggel 0 fájással elfolyt a magzatvíz. 3 óra múlva meglett. A másodikkal aznap fektettek be. Este 22kor szóltam hogy hirtelen 4-5 perces fájásaim lettek. Aztán elfolyt a magzatvíz fél 12kor. Negyed négykor már babáztam.


Egyiknél sem volt josló fájás. Pedig én is vártam. És semmi más jele nem volt.


Nyugodj meg. Bent nem marad. Legyen összerakva a cuccod ha menni kell.

2023. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem volt jóslóm


Jele sem a szülésnek


Pikk pakk meglett mind2


41+1

40+2

2023. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Paromnak egy reccsenes volt es kezdett folyni a magzatviz. Szerencsere reggel. Gond nelkul beertunk.
2023. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi előjele nem volt, soha egy jóslóm sem. Lefeküdtem aludni, jött valami pici, mintha becsurrantottam volna, kimentem a wcre, átöltöztem, visszafeküdtem és megint. A biztonság kedvéért elmentem zuhanyozni meg ilyenek, aztán egyre több jött, leültem stopperrel, hogy majd mérem a fájásokat, de nem volt mit... Bepakoltam a bőröndöt és kb 5 óra múlva úgy indultam el a 45 percre lévő kórházba, hogy úgyis hazaküldenek, helyette lecsesztek, hogy miért csak akkor mentem. Az úton kezdődtek fix 5 perces fájások
2023. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt előjel, egy darab jósló se, nem fájt soha semmim.

Egyik éjszaka 39+3 napon arra keltem hogy vizes a lábam között, kiértem a wc fölé és le se ültem, egy az egyben elfolyt az összes magzatvíz. Aznap délelőtt meg is született a fiam.

Tudom, hogy ilyenkor már türelmetlen az ember, hidd el, bent nem marad.

2023. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan voltak jóslóim, de mindkét szülésnél ilyen 28-30 hetek környékén kezdődtek, aztán egyikük 40+3, másik 39+1 indult meg (fájásokkal). Egyik esetben sem volt semmi konkrét jel a vajúdás kezdete előtt, hogy aznap szülés lesz.


Amúgy esetedben az egy szülésre utaló jel, hogy 39 hetes leszel. Az már nagyon a vége, 1-2 hét max, és meg is érkezik a babád :) Tudom, mennyire türelmetlen már az ember ilyenkor, de hidd el, hamarabb eljön ez az idő, mint gondolnád :)

2023. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!