Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt- e ilyen veletek?...

Történt- e ilyen veletek? Hameatoma, vérzés, barna váladék, hasi görcs.

Figyelt kérdés

Egy hete voltam ultrahangon, mert elkezdtem vérezni, belső méhszáju hameatomát állapítottak meg, a baba 25 mm- es colt a haematoma pedig 10 mmes.Tegnap elkezdett fájni a hasam nagyon, és barna váladék jött belőle.

Mitől lehet, nektek volt ilyen? Ez lehet vetélés gyanú?

A dokim nem tudom elérni, holnap kell hozzá mennem majd.


2010. okt. 5. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hasi görcsre szedj be azonnal magnéziumot. most akár többet is szedhetsz, mint a napi ajánlott mennyiség, nem lesz ettől még baja a babának. sajnos lehet a vetélés jele, de próbáld meg elérni a dokidat. addig is magnézium, pihenés ezerrel, feküdj, csak WC-zni kelj fel!!!!!!!!
2010. okt. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincsen rá lehetőségem, hogy feküdjek, mert estig egyedül leszek, és a kutyusunkat le kell vinni, most szerencse mert pont szabin vagyok, de csütrtöktöl munka, 12 órás műszak éjjel nappal, hétvégén ünnepnap
2010. okt. 5. 09:07
 3/12 anonim ***** válasza:

pedig most akartam írni, hogy az sem lenne gond, ha bemennél a kórház ambulanciájára. na mindegy, ezt már rád bízom. a magnéziumot szerintem szedd.

azért amennyit tudsz pihenj!!!

2010. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
te tudod melyik fontosabb...
2010. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2010. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A baba a legfontosabb számomra,terméeszetesen, most vagyok 9 hetes és 3 napos.

Engem az érdekel igazán történt- e ilyen valakivel.

2010. okt. 5. 09:28
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat és a linkeket
2010. okt. 5. 09:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
velem 12 hetes terhesen történt ilyen. Nem görcsöltem, "csak" véreztem, nekem is hematómám is volt. A lényeg a doki egyből mondta, hogy a munkát felejtsem el és kezdjek imádkozni.Házasélet is felejtős egy darabig. Amíg egy kis folyásod is van, addig feküldni kell!!! Nekem a kaját is úgy hozták. Csak mosdóba mentem ki. Ezt komolyan kell venni!!!
2010. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem ártana a házidokidat sem értesíteni és amíg ez tart, táppénzre menni és a 12 órás műszakot elfelejteni.

Valószínű, hogy csak a haematoma vérzett ki, de jobb félni, mint megijedni. Fekvés, nyugalom, magne B6.

2010. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél be no-spa-t, hogy ne görcsölj, mert az vetélést okozhat. Valamint ne várj a dokidra, hanem irány a kórház.
2010. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!