Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek màr volt méhen kívüli...

Akinek màr volt méhen kívüli terhessége, milyen tünetek voltak?

Figyelt kérdés

Pozi tesztem van. Néha fájdogál a hasam, enyhe mensi szerű görcsök. 3 hét múlva kaptam időpontot az első vizsgálatra.

Nem pánikolok, csak tudni szeretném mire érdemes figyelni. Mi az az állapot, amikor mindenképp orvoshoz kell fordulni sürgősen.

Köszönöm előre is!



2023. febr. 16. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem voltak azok a tipikus tünetek amiket sokszor említenek, mint pl a nagyon erős görcsök, élénk piros vérzés.


Csak simán barnáztam, de azt is hébe-hóba, meg fura kapirgáló érzésem volt a bal petefészkem körül. Hiába kaptam gyógyszeres támogatást, a 7.heti ultrahangon kiderült, hogy a petevezetékembe agyazódótt be az embrió.


Nem kellett műteni, magától felszívódott. Rá 3 hónapra estem újra teherbe, abból egészséges kisfiú lett :)

2023. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fájt bal oldalt a medencémnél. Olyan volt, mint egy folyamatos szélgörcs. Leülésnél es felállásnál volt a legrosszabb, akkor végbél felé sugarzott. Nekem a petefészekben maradt. Felszívódott magától nekem is, de a 8. heten kezdődő vérzés alatt meg 1 hétig fájt. Aztán múlt el es akkor még masfél hetig vereztem. A következő menstruációm már nem jött meg, az a petesejt szépen kijött, ahogy kell, most vagyok 39 hetea.
2023. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mazipa ***** válasza:
Nekem gorcsolt a Hasan, es barnaztam is. Meg egy hetet varni kellett, hogy latszodjon, a petevezetekemben volt, a petefeszekhez kozel. Egy szurit kaptam, nem kellett muteni. Kb egy ev mulva lettem terhes a kisfiammal. A ketto kozott volt egy kemiai is.
2023. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!