Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pozitív a teszt mikortól...

Ha pozitív a teszt mikortól kell menni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnénk biztosra menni, a teszt pozitív.:)))

Az orvos mikortól tudja igazolni?

Mert csak utána szeretném elmondani a családomnak, pàroménak is.:)

Most maradt ki a menszeszem, ez az első nap, erős pozitív a teszt.

A jelekből rögtön tudtam, hogy az vagyok!!



2023. febr. 23. 05:37
1 2
 1/11 kajitani ***** válasza:
34%
Szia! Gratula :) Általában a hatodik héten (tehát nagyjából három - négy hét múlva) száz százalék,hogy látnak szívhangot is. Az én mostani utolsó mensim július 9-én volt,ez alapján adott a dokim asszisztense időpontot először augusztus 24-e körülre,akkor még csak a két petezsákot látta :) Egy hét múlva kellett aztán visszamennem,akkor volt meg mindkét szívhang.
2023. febr. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 2-3 hét, ahogy az első írja.
2023. febr. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hú köszi! Akkor sokt kell még várnom. :) izgatott vagyok!
2023. febr. 23. 06:31
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
1, a poz teszttől nem 3-4 hétre van a hatodik hét, hanem kettőre.
2023. febr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 2 hét késés után. De az se baj, ha inkánbb a három héthez van közelebb.
2023. febr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kajitani ***** válasza:
100%
Igen, sokat kell várni még,de inkább várd ki ezt a pár plusz hetet (ami valóban inkább a hetedik-nyolcadik hét, bocsánat elírtam), mint hogy a korai időpont miatt ne lásson semmit és esetleg elszomorodj :) Biztos minden rendben lesz! Első voltam.
2023. febr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 héttel a késés után, ha semmi panaszod sincs (nem vérezgetsz stb). Ha túl korán mész vagy semmit sem lát még, vagy még nincs szívhang és vissza kell menned mindkét esetben.
2023. febr. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 7+6-nál voltam először orvosnál, hogy biztosan ne csak egy petezsákot lásson, és hívjon vissza 1-2 héttel később.

Szerencsére volt szívhang, 14 mm CRL, jó helyen is tapadt.

Azóta pedig 1 hónapos nagyfiú már.


Boldog babavárást neked!

2023. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen voltam először dokinal
2023. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sssaszem ***** válasza:
0%
Nem örülök a gyereknek úgy, hogy jó lesz, ha el vagyok egyedül, vagy olyan emberrel, aki nem akar családot. Erről ennyit. A szülész orvosok csak császároznak tudnak? Nem kell gyerek, legyen eü ok.
2023. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!