Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor is befektetik a kismamát...

Akkor is befektetik a kismamát terminus túllépés után, ha még nincs szó indításról?

Figyelt kérdés

Tehát nem olyan esetre gondolok, ahol már tudják, hogy valami ok miatt másnap indítják a szülést, és előző nap befektetik. Hanem ahol úgymond szorosabban figyelik, de egyelőre nem indokolt az indítás. Vagy ez nem jellemző?

Ha mégis, milyen vizsgálatok vannak és milyen gyakorisággal, ami miatt ne lehetne akár napi szinten bejárnia a kismamának?

Mert pl. ha van délelőtt 1 NST, amúgy semmi, akkor sok értelme nem lehet a bentfekvésnek - szerintem.



2023. febr. 23. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Székesfehervár) nincs befektetés. Napi 1 nst, azthiszem 2naponta uh+vizsgálat es ennyi, mehet haza
2023. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Protokollfüggő


Szent Imrében 41+3 este fektettek volna be, és másnap indítottak volna.


Előtte 2 naponta nst volt, de 41+1 megszültem.

2023. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem 2 éve befektettek, 40+2 voltam.

Reggel, este nst, 2 naponta uh.

Azért kellett befeküdnöm mert itt a protokoll szerint, este méhszájérlelő tablattát adnak, kb este 23 kor, és utána egyből feküdni kell.

41+2 lett a császár mert jele se volt az indulásnak

2023. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem fektettek be Pécsett. A betöltött 41. héten reggel besétáltunk indításra.
2023. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fektettek be Debrecenben, csak naponta kellett NST-re járnom.
2023. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sote 1-en sem fektettek be, naponta kellett túllépésnél már ctg-re járni, két naponta méhszáj vizsgálat. 41+0-án feküdtem be, este kaptam ballont, másnap délután burokrepesztés, oxi.

Itt max azokat fektették be, aki nem tudott már napi szinten bejárni ctg-re és kisírta, hogy vegyék fel inkább az osztályra. Dehát ilyenek ugye nem sokan vannak. Vagy persze ha valami gond volt, de az más téma.

2023. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor remélem, én is bejárhatok naponta, ha úgy alakul.

Ezek szerint, ha az adott kórházi protokoll mást is gondol erről, nem indokolja, hogy bent maradjon az ember. Napi NST-re természetesen meg tudom oldani a bejárást.

2023. febr. 23. 12:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőre voltam kiírva. Naponta nst a kórházban. Hétfőn indítanak, ha semmi nem lesz addig. Ma megvizsgált az orvos, eddig vizsgálat se volt. Azt mondta, hogy lehet vasárnap már felvesznek az osztályra.
2023. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk igen,befektetnek.
2023. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nincs olyan, hogy "befektetnek", mármint nem vagy köteles befeküdni, saját felelősségedre hazamehetsz, senki nem fog lekötözni, hogy márpedig maradsz 😄


Nyilván, ha nincs semmi gond, csak annyi, hogy nem született meg napra pontosan a baba, akkor felesleges is befeküdni. Jársz naponta NST-re, és annyi.

2023. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!