Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről az eredmén...

Mit gondoltok erről az eredményről? (Kicsit fura volt az UH-s doki)

Figyelt kérdés
5hét+3 napos vagyok naptár szerint bár ahogy számolgattam szerintem később foganhatott. Mai UH-n terhes méhben 11 mm petezsák - embrionális elem sejthető. Azt mondta a doki, hogy szerinte ez a petezsák üres lesz...(nem értem miért mondta.) UH után azonnal elküldött B-HCG vérvételre aminek az eredménye: 6481 NE/l lett. Délután felhívott az asszisztense, hogy akkor következő HCG vérvételre nem is kell mennem, mert annyira jó ez az érték. Kb. 2 hét múlva kell mennem UH-ra megint. Kicsit megijesztett, hogy akkor ez nem fog tovább fejlődni és üres lesz? Eléggé összezavarodtam...:( ez a HCG elég magasnak tűnik, nem értem mi lehet a gond. Előre is köszi a válaszokat!

2023. márc. 2. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

5+3 naposan mit vársz petezsákon kívül? Miért mentél ilyen korán orvoshoz?

Majd 2 hét múlva kiderül, hogy fejlődik-e vagy sem.

2023. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert kb 3 hete volt ultrahang időpontom...meddőségi programot kezdtük el január végén csak közben spontán teherbe estem és nem akartam lemondani az UH-t. (Miómám van + volt más gyanú is ezért volt fontos, a terhességre nem számítottam)
2023. márc. 2. 17:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A hcg semmit sem jelent nekem 15 ezres volt, de szívhang nem lett.

De amit nálad látott az rendben van, főleg ha később is fogant.

2023. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó, akkor meg ez van. Pont annyit látott a doki, amennyit 5 hetesen látni lehet. Az meg majd kiderül, hogy üres lesz-e vagy sem.
2023. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl rutinos. Első terhességem. :) köszi a válaszokat!
2023. márc. 2. 17:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a méret teljesen rendben van. Nekem 5+0 hetesen csak 4 mm volt a petezsákom és most lesz 2,5 éves a lányom.
2023. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azon parázott be a kérdező, hogy az orvos azt találta mondani, hogy szerinte üres marad a petezsák… Nem is értem miért kell ilyet mondani, most idegeskedhet 2 hetet szerencsétlen nő.
2023. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem látott szikhólyagot se, azért mondta, hogy szerinte üres marad. De 10 mm-es petezsáknál nem feltétlenül kell lennie szikhólyagnak.
2023. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Embrionális elem "sejthető". Azaz nem látta biztosan.

Hát ebből még bármi lehet és még az sem biztos.

2023. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem, hogy miért jó nekik, hogy paráztatják az embert. Van éppen elég baja az embernek...na mindegy akkor várunk :) próbálok nem stresszelni és pozitív lenni akárhogy is lesz.
2023. márc. 2. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!