Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vezettek hőgörbét? 6-7 dpo-nál...

Vezettek hőgörbét? 6-7 dpo-nál tartok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vezettek hőgörbét? 6-7 dpo-nál tartok. Tegnap leesett, ma visszament. Új vagyok a hőmérőzésben,így nem tudom ezt mire véljem. Derekam talán mára nem fáj annyira,a görcs is alább hagyott. Cici nem fáj. Tegnap délután kicsit csipkelődőtt a hasam alja. 15 hónapja próbálkozunk. Ebben a hónapban megyünk meddőségibe. Ti hogy vagytok? Puszi

2023. márc. 3. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Hőmérőztem a pozitív tesztig.

Nekem sosem volt ilyen, akkor sem, mikor nem voltam terhes, és akkor sme, mikor igen.

Viszont teherbeesésnél trifázisos görbém volt és magasabbra is ment a hőm, mint előző ciklusokban.

Amúgy hőgörbés oldalon olvastam olyat, hogy van, mikor 7. dpo-n leesik egy kicsit a hő, de ez előfordul terhes és nem terhes görbénél is, átmeneti ösztrogéncsökkenés okozza, nem beágyazódás.

2023. márc. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Van egy olyan rész, hogy: "A hőmérséklet leesik egy héttel tüszőrepedés után"

2023. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, azt írja, hogy ösztrogén emelkedés, nem csökkenés:)
2023. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2023. márc. 3. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt ilyenem soha. A görbébe egyébként nem lehet belemagyarázni semmit, csak utólag igazol. Az enyémeken pl. látszik, hogy amikor megjött, akkor 2-3. napra lement a hőm. Amikor nem, vagyis várandós lettem, akkor kb. 50. napig mértem és végig fent volt. Most kezdtem el újra vezetni (termékenységtudat). Nem tervezünk még újabb babát.

Az is lehet, hogy nem szabályosan mérted a hődet.

2023. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót,mindig tanulok valami újat. Ma felment 0,1 a hőm,így 37. Az lh teszt erősebb,mint a tegnapi. Tudom ez mensit is jelezhet és azt is,hogy korai. De ez az utolsó hónap és vagy inszem vagy lombik 😔
2023. márc. 4. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!