Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális jelenség...

Mennyire normális jelenség egy 6 hetes terhességnél a petefészek szurka? Hol az egyik, hpl a másik szúrkál. Hol enyhébben, hol erősebben, mintha tűvel böködnének, Nem folyamatosan, néha néha, de zavar. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kitartás, ez még egy ideig lesz is. Nekem is van és én is ebben az hétben vagyok. Ez egy teljesen normális tünet, a mindjárt megjön érzéssel együtt. Lazíts! Jó babavárást!
2008. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális, ne aggódj! Nekem is fájt elég sokat az első 15 hétben, néha le kellett feküdnöm, annyira fájt. Én felemeltem a magne B6-ot (védőnő tanácsára) 3x2-re. Pihenj le egy kicsit, ha nagyon fáj.

Jó baba várást!

22 hetes kismama

2008. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én 6 hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok,én is éreztem ezeket a majdnem megjön dolgokat,de aztán elmúlt.Pihenj sokat,hamarosan úgyis rád tör a krónikus álmosság :-)
2008. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 9 hetes terhes vagyok, és még mindig érzem. Normális, mivel nő a méhed, és a szalagok is nyúlnak. A mindjárt megjön érzések nekem inkább akkor vannak, amikor a mensim időpontja lenne.
2008. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!