Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombik korai terhesség esetén...

Lombik korai terhesség esetén Algoflex fájdalomcsillapítót belehet venni?

Figyelt kérdés
Fejfájással keltem 5hetes vagyok. Nem nagyon merek bevenni semmit. 9kor megyek dokihoz is.

2023. márc. 8. 04:57
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

ilyen szempontból nincs jelentősége annak hogy lombik e v sem. ahogy annak sem, hogy a betegtájékoztató vonatkozik e a lombikos terhessegre v sem. mert nyilván igen, a terhesség az terhesség, mindegy a fogantatás módja. rubophent vagy egyéb paracetamol hatóanyagú fájdalomcsillapítót lehet bevenni inkább.



Terhesség:

Az Algoflex Forte Dolo filmtabletta alkalmazása a terhesség harmadik trimeszterében (a terhesség utolsó 3 hónapjában) ellenjavallt.

A terhesség első és második trimeszterében csak nagyon indokolt esetben adható. Terhességet tervező nőnek vagy a terhesség első, illetve második harmadában a legkisebb hatékony adagot a lehető legrövidebb ideig kell alkalmazni.


[link]

2023. márc. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. márc. 8. 05:48
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Panadolt vehetsz be, azt biztosan tudom. Nekem is rettenetesen fájt a fejem amikor megbetegedtem.

De a legjobb semmit nem bevenni, de ha nagyon muszáj akkor panadol.

2023. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!