Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességgel...

Méhen kívüli terhességgel műtöttek 2 hete. 6 napja múlt el a vérzésem. Tegnap erős hasmenésem volt, és újra véreztem kicsit, azóta barnázok, és fáj ott, amelyik petefészkemnél műtöttek. Ez rendben van, és elmúlik vagy midnenképp orvos?

Figyelt kérdés
Nem sok tájékoztatást kaptam, tanácstalan vagyok.

2023. márc. 9. 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha már két hete volt a műtét, lehet megérne egy orvosi egyeztetést. Nekem is műtötték a petefészkemet, de két héttel utána már rég nem fájt...
2023. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem lassan 1 éve műtöttek méhen kívülivel és pont két napja fájt az alhasam a petefészeknél.Ez már többször előfordult a műtét óta voltam orvosnál és azt mondta hogy ez normális.A hasmenés nem tudom mitől lehet,akár egy vírus is okozhatja.De az a legjobb ha konzultálsz az orvossal.
2023. márc. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!