Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori, hogy vissza reagál,...

Gyakori, hogy vissza reagál, jelez a magzat?

Figyelt kérdés

Ma olvastam egy nagyon okos anyuka kérdését, miszerint nem hallgat a babája ha szólítja. A pocakban lévő magzatra gondolt... kicsit érdekes kérdés, viszont más formáját ismerem. Annyi különbséggel, hogy nekem reagál.


Én bökdösni szoktam a hasam és mindig vissza bök nekem. Ha nem mozog és aggódom,akkor gondolatban beszélek hozzá, sokszor "válaszol".


Mi sokat kapcsolódunk. Sosem hittem volna,hogy ilyen létezhet,ha nem tapasztalom meg.


Nektek van ilyen élményetek?


36hkm



2023. márc. 9. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Hűha... Hát ok.
2023. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván visszarúg, ha bökdösöd. Gondolom te se szereted, ha csak úgy a semmiből b@szogat valaki…
2023. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Naná hogy visszarúg ha bökdösöd. Gyakorlatilag felriasztod, felrázod alvás közben és megijed, összerezzen. Te ugyanolyan okos vagy,mint a másik anyuka, ha nem okosabb.
2023. márc. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Van baj!
2023. márc. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért mert ti nem tudtok kellőképp ráhangolódni a magzatotokra, felvenni vele a kapcsolatot, nem én tehetek. Elég baj, hogy ennyi ember úgy volt várandós, hogy nem is ismeri a kisbabáját. Olvassátok utána mi az az anya magzat kapcsolat analízis. Vagy talán őskövületek vagytok? Mert akkor nyilván nem is fogjátok érteni miről beszélek. Viszlát! 😘
2023. márc. 10. 09:37
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

#5. 🤣🤣🤣🤣 Na ezt már túltoltad, legközelebb finomabban provokálj.

No menj, és kapcsolódj anyukádba.😉

2023. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Van, akinek olyan a babája, hogy ezekre reagál. Az én lányom sem a hangomra, sem éneklésre, sem "bökdösésre" egyáltalán nem reagált. Akarhattam én "kapcsolódni" rám sem bagózott. Egy nagyon kommunikatív, figyelmes nagylány lett. Nem hiszem, hogy ezen múlik, hogy "ismered-e" a babádat...
2023. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
A mi babánk a bátyja hangjára szokott mindig nagyon ficeregni, mondjuk ő elég harsány… 3 éves. :D
2023. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

🤣 ha szét szúrkálná csórót az ujjával akkor arra mindneki magzata reagálna!

Igazad van, nem mindenki hülye így “kapcsolódni” 🤣

2023. márc. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!