Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pms és korai terhesség közötti...

Pms és korai terhesség közötti különbség?

Figyelt kérdés

Van, akinek sikerült a baba és akkor érzett valami különbséget az esedékes menzesz előtti napokban?

Keddre (nem) várom, de napok óta görcsölget a hasam, fáj a derekam, fejem, álmos vagyok. Annyira bosszantó, mert ez mindkettőre jellemző. Annyi , hogy mióta a kislányom megszületett, nem volt semmi előjele, hogy meg fog jönni, most meg folyton ez a mindjárt megjön érzésem van.

Volt valakinek valami különbség?



2023. márc. 10. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pozitív teszt
2023. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt különbség. Annyi h amikor beképzeltem magamnak a tüneteket pont nem voltam terhes...
2023. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi a világon.
2023. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semmi különbség :D minden ugyan olyan volt mint szokott. Bár nekem az elmaradt előtti nap mar volt tünetem. Iszonyat mellbimbó fájdalom. :) írtam is a páromnak, hogy ha jön haza hozzon tesztet, mert szerintem terhes vagyok :) délutáni pisiből lett egy erős pozitív tesztem. :)
2023. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a kovászos uborkát kívántam.

Azóta se kívántam úgy, mint akkor.

2023. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlótüneteket produkáltam, mint amiket leírtál, mind a két terhességemnél

A másodiknál, ahogy éreztem vettem a tesztet, ami pozitív is lett, pedig csak 3 napja késett, de már a várható menzeszem előtt éreztem a jeleket, csak azt hittem, hogy késik, mint mindig

2023. márc. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan tuneteim voltak ,mint amikor megjon. A vart mensi elott (nem vt tervezett,de nem vedekeztunk) kb masfel hettel,gorcsoltem,feszult a melled,de ereztem ez mas. A vart mensi napjancsinaltam tesztet,pozitiv lett. De elotte valo napokban,tobbszor felkeltem ejszaka ,mert azt hittem h megjott. Napokig igy voltam,na most jott meg. A tesztet azert csinaltam,mert kezdtem volna egy uj melohelyen. A probanap utan delutan,elmentem tesztert.Ha nem lett volna az uj melo,biztos nem teszteltem volna. Minden jel arra utalt,hogy meg fog jonni. Ereztem,hogy valami fura ,de ketelkedtem.
2023. márc. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél ugyanúgy voltak pms tüneteim, nem is igazán gondoltam a terhességre. Annyi különbség volt, hogy nem voltam "idegbeteg".
2023. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!