Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki csăszărral szült...

Ha valaki csăszărral szült akkor másodszorra is lehetséges? Vagy kórház és orvos függő? Illetve a terhesség allapotătol is függ. (Kecskemét)

Figyelt kérdés
2023. márc. 12. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges
2023. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
1 vagyok. Van már csaszar utani termeszetes szules is. De ez attol is fugg miert csaszaroztak, hány éve volt a műtét. Elvileg kb 3 évet ajanlott varni a kovetkezo terhességgel csaszar utan.
2023. márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kórház függő.. Nekem azt mondták, ha nem indokolja semmi, természetesre kell készülni (zalaegerszeg)
2023. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ez mind igaz. Lehetséges, mert van ahol ez császárindok. Inkább elmaradottabb kórházakban. És valóban kórház- és orvosfüggő is.
2023. márc. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére elég indok volt tavaly az előző császár a programozotthoz.
2023. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Húgom 3x szült császárral egymás után. Ráadásul az utolsó 2 közt kb 1 év telt el.
2023. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért kaptam lepontozást? Ez így van ahogy mondom.

Várni sem véletlen kell, mert szétnyílhat a hasfal. Legalább ne veszélyeztessük már egymást..

2023. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi lett kérdező?

Kecskeméten hányadik héten van a pcs? :)

2023. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetes úton született,
okt. 30. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!