Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen korai még...

6 hetes terhesen korai még nődokihoz menni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2023. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Határeset. Inkább még várnék legalább egy hetet, de ha kettő, három lesz belőle sem probléma. Inkább később, mint túl korán. Akkorra már biztos lesz szívhang. Nekem első gyereknél 6+4 hetesen volt, de lehet csak pár napon múlott, hogy akkorra legyen szívhangja.
2023. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is várnék még egy hetet, akkor már tuti kell lennie szívhangnak, most még nem, akkor mehetsz megint egy hét múlva és addig lehet idegeskedni, hogy nem volt szívhang, úristen.
2023. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Az én fiamnál már volt 6+1 napnál szívhang. Most 5+3-nál tartok, de nem fogom kibírni, és jövő hétre kérek időpontot, szerintem már van értelme ilyenkor.
2023. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Én is 6+2-nél mentem és volt szivhang. De valószínűleg nem bírtam volna ki, hogy ne menjek. Egyszerűen ilyen vagyok.

De akkor sem kell elbizonytalanodni, ha nincsen ugyanis ahogy írják lehet, hogy mondjuk 8 hetesen lesz neki.

2023. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem biztos hogy lesz még szívhang.

Én lombikos vagyok 6 hetesen kellett először UH -ra menni akkor még csak sejthető volt a szívpulzalas,4 nap múlva barnázás miatt újra mentem akkor már biztos volt. Ha tudsz várj még 1 max.2 hetet és akkor már biztosan lesz!

2023. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Avair2010 ***** válasza:
17%
Ha tippelnem kell férfi létemre, azt kell mondjam, hogy azonnal kell, amint kiderül, ha meg akarod tartani a gyereket, nem pedig 6 hét után. Mivel a háziorvosod elvileg nálad jobban tudja, hogy milyen egészségi állapotban vagy (vagy ha nem tudja, azonnal kivizsgál/kivizsgáltatja), ez nem tűr halasztást. És ha szívbeteg vagy, és nem tudsz róla, vagy más bajod van ami akár a magzat, akár a te egészségedet ilyenkor (esetleg mindkettőtökét) veszélyeztetheti? Minimum te, de akár te és a születendő gyermek is ott halhat akár meg a kórházban úgy, hogy az orvosok abszolút tehetetlenek lesznek. Nem akarlak így ilyesztgetni, de szerintem jobb időben utánajárni, hogy a szervezeted felkészült állapotban van -e erre. Usgyi gyorsan a háziorvosodhoz, és ő segít mindenben, akkor is, ha a szüléshez megfelelőnek találja az egészségedet. És ha ő azt mondja, jó az egészséged, legalább akkor annyival is nyugodtabban telik majd el az időd, amíg meg nem születik a gyermek, hisz előre tudni fogod, hogy minimális esélyei lehetnek bármi problémának akár a magzat fejlődésével kapcsolatban, akár a szülés közben a számodra. Ne szégyellj elmenni hozzá, mert lehet, hogy utólag már bánni fogod!
2023. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6+3 voltam, szivpulzalas látszott az uh-n. Úgy néz ki, hogy minden oke.

8+5 megyek legközelebb.

2023. márc. 23. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy, 7-es vagy csak trollkodsz?


Amikor kiderül, hogy terhes, még a nőgyógyász sem fog látni semmit ultrahangon, nemhogy egy háziorvos tudjon hozzá szólni a dologhoz.


A szívproblémák és hasonlók az égvilágon semmilyen hatással nincsenek a magzat egészégére és fejlődésére.

2023. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen voltam, 5+4-nél már volt szívhang is☺️
2023. márc. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!