Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyenge, halvány rózsaszín...

Gyenge, halvány rózsaszín vérzés a 5-6 hétben?

Figyelt kérdés

Várandósságom 6hét+5 nap. Kereken 5.hét+5napnál volt egy gyenge halvány rózsaszín folyásom. Utrogestan kúpot kaptam 2*1-et. Ultrahangon normális petezsák látszódott. Semmi fájdalmam nincs és tipikus tüneteim vannak. Következő uh kedden lesz ahol remélem szívhang is lesz.

A házas életet kerüljük mióta tudjuk, hogy baba lesz viszont 2* voltam izgatott állapotban gondolom a hormonok miatt mert együttlétet nem tudok elképzelni és e kettő alkalomkor jött a rózsaszín folyás.

Másnál volt ilyen? Mikortól múlt el?



2023. márc. 15. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt,ettol a hettol amiben te vagy,en nem kaptam utrogestant,valami mas huvelykenocsot kaptam. Nalam minden rendben volt,a 14.heten derult ki,hogy elegge mehszajnal tapadt a lepenyem. Ez okozta a gorcsoket,a barnazasokat,kissebb verzescseppeket. Nalam minden jo volt,de nem mondhatja senki neked azt,hogy nem baj es azt sem,hogy baj! Ezt a doki tudja megmondani. Tapasztalatot irhatunk,de en az kb masodik ilyennel bementem a korhazba osztalyra,hogy nezzenek meg,mert gorcsolgettem is.
2023. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is mentem egyből az orvoshoz, akkor kaptam a kúpot. Azt mondta semmi baj, pihenjek sokat és 2 hét múlva találkozunk. Azt is mondta, hogy jó helyen tapadt meg nem a méhszájhoz közel. Ha nem volt az “izgalom” akkor nem volt folyás. Remelem nem lesz gond
2023. márc. 15. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Remeljuk semmi baj nem lesz! Nekem a erhessegem szinte vegigkiserte,de amint irtam nekem a lepenyemmel gond volt sajna.
2023. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!