Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap töltöttem a 7 hetet....

Tegnap töltöttem a 7 hetet. Nincs rosszullétem, nem is volt. Esetenként kicsi émelygés, szédülés és hányinger. A mellem nagyobb, eddig fájt is, de most az sem igazán olyan vad mint előtte, alig fáj. Valami baj lenne? Tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha beírod a keresőbe, 5 ezer kérdés van már ennek kapcsán, ahol leírták, hogy nem, semmi bajt nem jelent, ha nincs tünet és magadtól is lehetne annyi józan eszed, hogy tudod, nem mindenkinek vannak tünetei.
2023. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd jönnek a rosszullétek ne izgulj. Addig is élvezd, hogy jól vagy.

Nekem a 8-9.het körül kezdődtek, de akkor sem volt vészes

2023. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem jönnek... Három terhességem volt, egyiknél sem voltak rosszullétek.
2023. márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Én kb haldokoltam, olyan rosszul voltam. 0-24-ben hányinger, mellfeszülés, szagérzékenység és ólmos fáradtság.
2023. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Ráérsz még rosszul lenni :D Van akinek semilyen rosszulléte nincs. Van akinek csak a 3.ik trimeszterben. Nekem a 9 hetesen kezdődtek a 16.ik hétig. De nekem még mellé pusztító étvágytalanság is társult. És ez meg is maradt. 6 kg-ot fogytam :D a Mellfájdalmam kb. 10.ik héttől enyhült... Most a 18.ik hétben járok, és már egyátalán nem fáj. 🙂 Ha ilyen kis paramami vagy szerezz be egy dopplert, a későbbiekben jól fog jönni, én a 11.ik héttől megtaláltam vele a szívhangját. Boldog Babavárást. 🥰
2023. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Volt már 7 hetesen egy vetélésem emiatt parázok. Akkor sem volt semmi tünetem a mellfeszülést leszámítva, de egyszer éjszaka begörcsöltem és ennyi volt sajnos. Most rá egy évre sikerült újra teherbe esni és örülök neki. Köszönöm a válaszokat. Minden jót!
2023. márc. 19. 13:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a veszteséged. Minden esetre igyekezz nem stresszelni (tudom, ne legyek hülye), vagy legalább próbáld magad mással lefoglalni. Nekem a 8.hét után kezdődött a feketeleves, így 6 hete hányok éjjel-nappal.
2023. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is volt már sajnos vetélésem, àtérzem…

Jelenleg 12 hetes vagyok, de alig vannak tüneteim, teljesen kivoltam idegileg, hogy baj lehet. De inkább örülj neki, nem kell, hogy rosszul legyél😁

8 hetesen voltam utoljára dokinál, mivel teljesen elmúlt minden tünetem egyik pillanatról a másikra, de minden rendben volt. Azóta tudom is, pedig kb a mellem érzékeny néha.😅

Szóval ne aggódj, minden rendben!☺️

2023. márc. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat! Mindenkinek boldog babavárást! 😊
2023. márc. 26. 20:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2023. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!